2737
2739
عنوان

شوهرم تو خواب حرف میزنه الانم داره چرت و پرت میگه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 264 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداشمم ی بار تو خواب هی میگفت ماشینو پشت و رو پارک کردی ، ماشینو پشت و رو پارک کردی. من بهش گفتم چی ...

میکفتی بااز کن ببینم چی میگی😂😂😂😂🤣🤣🤣

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

شوهر منم همینجوریه یه بار تو خواب میگفت زهرا زهرا منم گفتم زهرا دیگه مال کجاس گفت قم جوابمم داد می‌خواستم خفش کنم 

یه بار دیگهم بلند شد ساعت چهار صبح مستقیم رفت سمت در کلیدو چرخوند منم فک کردم واقعا بیرون کاری داره گفتم کجا میری گفت اداره گفتم الان که زوده بعد دوباره اومد خوابید

یه بار دیگه بلند شده بود نصف شبی میگفت کنترل کجاست 

بعضی موقعام که حرف میزنه کلا به یه زبون عجیب غریب حرف میزنه معلوم نیس از چه کانالیه 

یه بارم خونه بابامینا بود یه دادی کشید تو خواب قلبم اومد تو دهنم 

کلا خاطرات زیاد دارم ازش 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2740
شوهر من تو بخش کال سنتره ی شرکته خیلی وقتا تو خواب زنگ میزنم سوال میپرسم جواب میده😂😂😂😂 خیلیم ج ...

اخییییی🤣

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

تو تنها نیستی 😂

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

شاید خیلی خسته اس یا تو محیط کارش استرس خیلی زیادی داره من تو مجردی دو شیفت کار میکردم شرایط خیلی بدیم داشتم از نظر روحی شبا همه میگفتن حرف میزنی حتی ی جوری بود انگار تو محل کارم بودم

همين عمم يبار خاب بوده  بلند ميشه مياد وسط پذيرايي به داداشش ميگه رسول بيا قابله رو بگير  ...

یبارم من خودم تو خاب هی  نیگفتم حسین بیا صبحونه بخور😂😂حالا حسین کیه خدا میدونع

قشنگ گوش کن ببین چی داره میگه با کیه  🙄😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁😁

معلوم نیست یه بار بیدارش کردم گفت یادم نمیمونه بچم