2733
2739
عنوان

سوتي هاي ني ني هاتون👶🏻👶🏻👶🏻😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1994 بازدید | 47 پست
خ مادرشوهر بودیم برادر شوهر داشت درمورد یه مساله حرف میزد خیلی جدی خطرناک جو گیر شده بود  یهو ...

واي اين بچه ها نفخشون خيلي بده آبروي آدم ميره😂😂😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه خودم بچه ندارم اما خونه پدربزرگم تو ی سهر دیگه بودیم جمعیتم زیاد بود تمام خاله هامو شوهر خاله هام و داییام و زناشون و بچه هاشون بودن یهو دیدم بچه داییم سوتین منو از کیف دراوده گذاشته رو سرش دقیقا میدونس مال منه وسط جمع اورده میده میگه بیا برات اوردم

پسر من جلو یه عالمه مهمون شورت پوشیده بود ونوار بهداشتی .میگفت مثل مامانم

خاك بر سرم له شدي كه خواهر😂😂😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728
واي اين بچه ها نفخشون خيلي بده آبروي آدم ميره😂😂😂

اصلا یه وضعی فقط خوبه خودشون نمیفهمم چه گندی میزنن 

حالا که سه سالشه گوز میده من نگاش میکنم میکه دیفار بود یعنی دیوار 

قیافه من🤔

قیافه دیوار 😓

قیافه شادمهر 🙋

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

فک کنم من مامان بداخلاقی بشم چون بعضی از این بچه هایی که میگید رو بنظرم بزنمشون فقط

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2738
منکه خودم بچه ندارم اما خونه پدربزرگم تو ی سهر دیگه بودیم جمعیتم زیاد بود تمام خاله هامو شوهر خاله ه ...

واي برادر زاده منم يه بار رفته بود سر كشوي من ازين اسفنجيا گذاش رو كله اش بندش هم گذاشت زير چونه اش ميگفت كلاه كلاه دوف دوف😂😂😂

یکی از دوستامون دخترش 3. 4.  سال از پسرش کوچیکتر بود, یبار حواسش نبوده دختره رو جلوی پسره عوض میکرده,  پسره از دیدن بیکینی دختره تعجب میکنه و میگه,  عه,  چرا د.و.د.و.ل پریسا داره میخنده 😳😳😂😂😂

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
آره بخدا یکجوری حرف از زبونم میکشه ها خودم نمیفهمم، یهو میبینم همه چیزو گفتم😐

واقعا ميگي؟؟؟😲😲

سوار ماشین پدر شوهرم بودیم یهوو دخترم گفت بابام پول نداره ماملنم همه پولاشو میگیره میره سوتین های گر ...

واي واقعا؟؟؟😂😂شوهرت گفته اينو شايد ياد گرفته هان؟؟😂😂

اصلا یه وضعی فقط خوبه خودشون نمیفهمم چه گندی میزنن  حالا که سه سالشه گوز میده من نگاش میکنم می ...

بيچاره ديفار😂😂😂

2706