2733
2734

تورو خدا اگه کسی بوده بگه 

به من گفتن ۳ روز باید آمپول و قرص آسپرینم رو قطع کنم تا بتونم آزمایش سل فری بدم 

میتررررسم قطعشون کنم 

۱۲ هفته و ۲ روز هستم الان 

دکترم گفت مشکلی پیش نمیاد ولی خودم‌ میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سل فری دادم ولی انوکساپارین رو قطع نکردم

در ضمن انقد حساس نباش من من آمپول هارو سه چهار روز یبار میزدم😂😂 پوست شکمم کشیده شده بود درد داشت

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
من سل فری دادم ولی انوکساپارین رو قطع نکردم در ضمن انقد حساس نباش من من آمپول هارو سه چهار روز یبار ...

اااا 

کجا دادین ؟؟ 

آسپرین هم‌ میخوردین ؟ 

از اول سه چهار روز یبار میزدین ؟

به‌ من گفتم هم اسپرین و هم‌ انوکساپارینم رو سه روز استفاده نکنم 

2738
اااا  کجا دادین ؟؟  آسپرین هم‌ میخوردین ؟  از اول سه چهار روز یبار میزدین ؟ به‌ م ...

من آزمایشگاه دنا تو ولیعصر انجام دادم. آسپرین نمیخوردم فقط روزی دوتا آمپول پروژسترون و یه انوکسا میزدم.

اولاش مرتب و سروقت ولی وسطای بارداری موقع تزریق خیلی درد و سوزش داشتم چندروز یبار به اجبار میزدم😕😕

در ضمن آزمایش سل فری یه آزمایش خون ساده س ۰را گفتن قطع کنید

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
من آزمایشگاه دنا تو ولیعصر انجام دادم. آسپرین نمیخوردم فقط روزی دوتا آمپول پروژسترون و یه انوکسا میز ...

اتفاقا منم زنگ‌زدم از دنا پرسیدم بهم اینجوری گفتن برای همین نگران شدم 

بعد مشکلی توی آزمایشتون پیش نیومد؟؟!!

یعنی روز قبلشم انوکسا زدین ؟

ممنون که جواب دادین عزیزم

برای چی سل فری دادین ؟

اتفاقا منم زنگ‌زدم از دنا پرسیدم بهم اینجوری گفتن برای همین نگران شدم  بعد مشکلی توی آزمایشتون ...

آره زدم مشکلی پیش نیومد‌. جوابش نرمال بود بچه م هم خداروشکر سالمه 

ریسک ان تیش یه خورده بالا بود

بعد وقتی دکتر میگه چند روز نزن خوب نزن دیگه مگه به دکترت اعتماد نداری 

آره زدم مشکلی پیش نیومد‌. جوابش نرمال بود بچه م هم خداروشکر سالمه  ریسک ان تیش یه خورده بالا ب ...

دارم ولی من چون دو تا سقط داشتم قبلش خیلی میترسم 😔😔

حساسیتم زیاد شده خیلی دست خودم نیست همش میترسم نینیمو از دست بدم 

خدارو شکر عزیزم که نینیت سلامته ، برای منم دعا کن 

چقدر طول میکشه جواب بدن ؟ هزینشم میدونین؟ 

دارم ولی من چون دو تا سقط داشتم قبلش خیلی میترسم 😔😔 حساسیتم زیاد شده خیلی دست خودم نیست همش میترس ...

عزیزم امیدوارم نی نی به سلامت بیاد بغلت

من زمستون قبل انجام دادم ۲۵۰۰ هزینه ش شد تقریبا ۱۷_۱۸ روز بعد جوابش اومد

2706