2737
2734

الان تقريبا ١٠ روزه صبحا ناشتا عسل و سياهدونه ميخورم و سه روز هم هست دمنوش پنج انگشت  استفاده ميكنم

دو روزه معده درد هاى وحشتناك مياد سراغم كسى تجربشو داشته؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

من ۱ ساله تقریبا هر روز عسل و سیاه دانه میخورم، که اتفاقا واسه گوارش عالیه مطمئنم از اون نیست

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
من ۱ ساله تقریبا هر روز عسل و سیاه دانه میخورم، که اتفاقا واسه گوارش عالیه مطمئنم از اون نیست

پس از پنج انگشته؟شما براى باردارى ميخورين سياهدونه و عسلو؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس از پنج انگشته؟شما براى باردارى ميخورين سياهدونه و عسلو؟

پنج انگشت نمیدونم چیه، نه عزیزم من مزاجم سرد بود واسه تغییر مزاج‌ میخورم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2731
پنج انگشت نمیدونم چیه، نه عزیزم من مزاجم سرد بود واسه تغییر مزاج‌ میخورم

آهان ممنون♥️