2733
2734
اون حالا خوشحاله به ماه خونه خالی در اختیارشه😂😂😂😂

غلط کرده 😂😂😂 زهر مارش میکنم 😂

تا ۸ شب که میدونم پادگانه 

باقیشم همش باید انلاین باشه 😒

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غلط کرده 😂😂😂 زهر مارش میکنم 😂 تا ۸ شب که میدونم پادگانه  باقیشم همش باید انلاین باشه 😒

مگه آنلاین نمیشه خونه خالی کرد😂😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
پس تازه اول راهی. بزار چندسال بگذره هی میگی پاشو برو بیرون ریختتو نبینم😂😂😂😂 البته خودم بعد پنج س ...

اللن میگماااا ولی خب عادت کردم شب پیشم باشه 😂😂😂

2731
😂😂😂😂 عقدی؟

عقد کردیم اومدم پیشش 

دوریم از خانواده ها 

الان تازه برای اولین بار بعد عقد میخام برم خونه بابام بدون خودش 

نه من نمیگم چون تا میره بیرون میذه خونه مامانش😂😂😂😂

خونه مامانش ۵۰۰ کیلومتر فاصلس 

فوقش بره سر کوچه سوپری بدون من بستنی بخوره 😂😂😂

2738
عقدم  ۵ ماهه پیششم  بابام میره مسافرت مامانم تنهاس  واس جهیزیه و اینا میرم

خوشبخت باشيد

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2706