2733
2734
عنوان

سرشماری😂کیا بیدارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 80 پست
ووووییی مث پسر من  دلم میخواد گریه کنم منم مریض شدم دارم از گلو درد میمیرممم فردا برم پنیسیلی ...

داغون شدیم دیگه 

خواهر شوهرمم زایمان کرده اومده خونه مادر شوهرم طبقه پایین قرار بود برم کمکش این چند روز 

ولی الان باید مواظب باشم این نره پایین بچه اش نگیره یه وقت 

یعنی به زور نگهش داشتم تو خونه این دو روز 

روانی شدم دیگه 

ایشالا پسرت و خودت زودی خوب بشید

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادتشه،عصبی میشه منومیزنه،

به خانواده ات چیزی نگفتی؟کسی پشتت نیس؟

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728
بخاطر تغییرات هورمونه منم باردار شدم زرتی میزنم زیر گریه

داشتم داستان ندا رو میخوندم  انقدرررررر گریهههههه کردم چشام میسوزه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2738
عادتشه،عصبی میشه منومیزنه،

ای بابایکی زددوتابزن مادرشون ادبشون نکرده مگه تواین دوره زن کتک میخوره عزیزم هرعلتی داره کوتاه نیانبایدسرتوخم کنی تجربه نشون داده بایدزبونتوخودتوقوی نشون بدی تابتونی موفق باشی

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
کدوم ندا

داستان زندگیه یه نفرو گذاشته بودن

قبل از بارداری عادت کرده بودم  ولی از وقتی باردار شدم یه ترس عجیبی دارم

نترس عزیزم خداباهاته هیچ اتفاق بدی نمیفته صبح که شدمیگی چراالکی ترسیدم 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2706