2733
2734
اره بعد ۲ سال دوا درمان پشت سرهم ۳ بارای یوای و کلی امپولای رنگ وبرنگ

اهان مبارکت باشه خوش بحالت

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال باش فقط تا مامان بشی ازامپول ودارو استفاده نکن فقط ضرر من الان تخمدانام تولیدکیست میکنن 

من دو ماه استفاده کردم امپول و دارو بعد دیدم دکتر میگه فقط ۱۵ یا ۲۰ درصد با امپول و دارو جواب میده. منم با خودم گفتم چه کاریه برم امپول بزنم ک فقط۱۵ درصد احتمال بارداری بده. من بطور طبیعی هم بخوام باردار شم همون ۱۵ درصد احتمال داره بشم دیگه. بعد دیگه دکتر نرفتم.الان فقط قرص دوفاستون میخورم خودم.میخوام برم طب سنتی و گیاهی 

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
اره بعد ۲ سال دوا درمان پشت سرهم ۳ بارای یوای و کلی امپولای رنگ وبرنگ

من شنیدم امپول پوکی استخوان میاره اره؟ منم کیست تخمدان دارم.کیستهای ریز. پلی کیستیک. شوهرمم اسپرمای نرمالش کمه

2731
من شنیدم امپول پوکی استخوان میاره اره؟ منم کیست تخمدان دارم.کیستهای ریز. پلی کیستیک. شوهرمم اسپرمای ...

مال منم اون طوربود ای یوای کردم .عوارض اش خیلی زیاد حالت تهوع کمردرد زانو درد اعصاب خوردکنی و...

خدایا شکرت 😍😍😘😘
2740
مال منم اون طوربود ای یوای کردم .عوارض اش خیلی زیاد حالت تهوع کمردرد زانو درد اعصاب خوردکنی و...

اما بالاخره بچه ت به دنیا اومد ب ارزوت رسیدی. خداروشکر. خوش ب حالت

منم میخوام☹

😭خیلی دلم براش تنگ شده 

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓
2706