2737
2734

من 37هفتم همش راه میرم بپر بپر میکنم نزدیکی میکنم بچم اومده تو لگن واژنمم تیر میکشه شکمم سفت میشه ترشحاتمم سفتن ولی درد زایمان ندارم همه اینا که نشونه ها زایمانه دردمفقط 2بار تو2ساعت گرفتم تازه اونم برا رابطه وریختن منی بود شما کودوم علائمشو دارین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای شروع درد جوشانده اسطو خودوس بخور درد زایمان شروع میکنع ارام بخشم هس تو کلاس امادگی زایمان یادم دادن ب ابجبم زایمان نمیکرد ۴۱ هفته شده بود گفتم خورد درداش شروع شد

آموخته‌ام که وقتی ناامید می‌شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می‌شود و عاشقانه انتظار می‌کشد که به رحمتش امیدوار شوم.  
2731
2738
برای شروع درد جوشانده اسطو خودوس بخور درد زایمان شروع میکنع ارام بخشم هس تو کلاس امادگی زایمان یادم ...

واقعا؟بدنیس برابچه؟

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
بچه اولته پیاده روی داشتی؟من کل بارداریم راه میرفتم بپر بپر الان که ماه اخرمه سنگین شدم یکم تنبل شدم ...

اره اولمه،پیاده روی میکنم امانمیاد

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
بزار به وقتش میاد فقط میگن پیاده روی کنید بپر بپر چرا؟!

من یکم بیشفعالم نمیتونم فقط راه برم بپر بپر نکنم انرژیم تخلیه نمیشه مخصوثا الان که مامانم نمیزاره از سر جام پاشم برم ابم بخورم 

2706