2737
2739
عنوان

مامایی دو سال پیش از شاخه ی پیراپزشکی درآمد

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 79 پست
بله ، دقیقا همین طوره  خوب و بد همه جا هست  اما واقعا به ماما بدجور توهین میکنن چون پزشک ...

ن اتفاقا من گاهی پیش ماما میرم بهش میگم خانم دکتر

There is GOD💚💚💚   ..                                               
خخخخخخخ ، 😂😂😂😂😂😂😂 مطمئن باش اگه تاپیکم مضکبی داشت حذف میکردم ، متاسفم برا عقده ای هایی مثل تو ...

😁 خداروشکر رتبم اونقدر بالا بود که بتونم برم پزشکی 

منتها عقده ی پزشک بودن نداشتم و رفتم دنبال علاقم 😁

برای خودت متاسف باش که فیزیولوژی ۱ و ۲ رو پاس کردی اما علائم تنبلی تخمدانو نمیدونی 😂

مریضاتو به کشتن ندی دکتر 😂😂

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم اتفاقا قبلن حق مطب و این چیزا داشتن الان ندارن 

داریم خواهر 

ما چند واحد داروشناسی پاس میکنیم 😊

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
😁 خداروشکر رتبم اونقدر بالا بود که بتونم برم پزشکی  منتها عقده ی پزشک بودن نداشتم و رفتم دنبا ...

اره همتون رتبتون زیر هزار بوده ولی بخاطر علاقه رفتین مامایی که اخرین رشته توی پیراپزشکی هست و داغون ترین رتبه رو میخواد😂😂😂😂😂

2728
خیلی زشته اینجوری صحبت میکنید  هر انسانی تو هر جایگاهی بخاطر ادب و شعورش هست ک قابل احترامه نه ...

سطح فرهنگشون تا همین حده 

وقتی دروغشونم درمیاد ، سعی میکنن توجیه کنن

ن اتفاقا من گاهی پیش ماما میرم بهش میگم خانم دکتر

مامایی ، دکترا هم دارن 

خیلیا تا دکترا پیش میرن 

خخخخخخخ ، 😂😂😂😂😂😂😂 مطمئن باش اگه تاپیکم مضکبی داشت حذف میکردم ، متاسفم برا عقده ای هایی مثل تو ...

چقد خودتو بیتربیت نشون میدی!  

واقعا درسته که تحصیلات شعور نمیاره. روزی ده بار بهم ثابت میشه 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2740
داریم خواهر  ما چند واحد داروشناسی پاس میکنیم 😊

اوهوم خیلی خوبه من یکی از دوستام مامایی سراسری ساری خونده الان میگی خوشحال شدم

There is GOD💚💚💚   ..                                               
اره همتون رتبتون زیر هزار بوده ولی بخاطر علاقه رفتین مامایی که اخرین رشته توی پیراپزشکی هست و داغون ...

وقتی هیچی راجع این رشته نمیدونید لطفا سکوت ...

اولا مامایی پیرا نیست 😂 

دوما جدیدا که وارد دانشکده شدم متوجه شدم همه زیر ۵ هزاریم 

۶ هزار یا نهایتا ۷ هزار باید برن آزاد مامایی 

سوما شما چرا جوش میزنی خانوم دکتر 😂 

مامایی که بده ، جوش زدن نداره که 😃

برام عجیبه که چطور ممکنه شغل و رشته تحصیلی یک شخص باعث افتخار یا تحقیرش بشه 

واقعا تو عصری نیستیم که اینا رو درک نکرده باشید. رشته تحصیلی فقط رشته تحصیلیه! حتی سواد رو هم فقط در اون رشته بالا میبره ! شغل هم برای کسب درآمده. 

‌ تفکر و نگرشت چیه بگو تا بگویم کیستی ! سبک زندگیت چیه تا مشخص بشه سطح کلاس بندی ت چیه ، و ... 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اوهوم خیلی خوبه من یکی از دوستام مامایی سراسری ساری خونده الان میگی خوشحال شدم

بله خواهر ، حق مطب و تجویز دارو وجود داره

2706