2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام دوست عزیزم.تقریبن سه هفته ایی میشه من از داروخونه نان اوپتی پرو گرفتم برا پسرم یه کارتون گرفتم ...

سلام خوبی؟میدونی از کی دنبالتم؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
خیالم راحت شد مرسی عزیزم

عزیزم شما به نی نی نان اپتی پرو دادی چیزی نشد؟منم گرفتم میترسم بدم؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2738
سلام عزیزم.من تاپبکتو الان پیدا کردم.شیره فرقی داشت با نان معمولی؟من نتونشتم مطلبی راجع بهش پیدا کنم

بعضیا گفتن نساخته به بچشون اما من دادم مشکلی نبود بنظرم حتی رایحه اش بهتر شده

سلام دوست عزیزم.تقریبن سه هفته ایی میشه من از داروخونه نان اوپتی پرو گرفتم برا پسرم یه کارتون گرفتم ...

دختر منم از وقتی این شیرخشک جدید رو خورد اسهال شد.یه کارتون هم گرفته بودم😕

دوستان من تجربم رو از اپتی پرو بهتون بگم! من ۲۰ تا قوطی نان ۱ اپتی پرو از داروخانه آنلاین گرفته بودم!! نمی دونستم قراره واسم اینو بفرسته فکر میکردم نان معمولیه! روزای اول خیلی شوکه شدم. مدفوع پسرم که الان چهار ماهشه سبز و یه کم شل شده بود. واسه همین عوض کردم و آپتامیل دادم. اما بچم یبوست گرفت و‌ تا صبح پاهاشو جمع میکرد توی شکمش و گاز دفع میکرد! ولی رنگ مدفوعش زرد شد. با دکتر مشورت کردم گفت علت سبز شدن مدفوعش اینه که میزان آهن توی این نان اپتی پرو بیشتره. حالا دوباره دارم اپتی پرو میدم، بنظرم از اون نان قبلی خیلی باکیفیت تره

من شیر آپتامیل به پسرم میدادم ولی داروخونه نزدیک خونه این شیر نداشت مجبور شدم شیر نان اوپتی پرو بگیرم متاسفانه باعث اسهال و استفراغ شد بعد از 4 روز دکتر بردن و دارو و درمان متوجه شدیم از این شیر نان هست ترکیباتش نمیدونم چی هست که با معده نی نی سازگار نبود .بلافاصله مصرفش قطح کردم و دوباره آپتامیل دادم . 

سلام به همگی من تو داروخونه کار میکنم و سوال خیلی از مامانها این بوده که وقتی به کودکشون این شیر دادند بهش نساخته و یا اسهال گرفته یا حالش بد شده

خلاصه ی تحقیق اساسی کردم و با دکتر اینجا هم مشورت کردم و یمقاله نوشتم که میتونید دلیل و جواب این سوالو بفهمید

اینجا بخونیدhttps://drluxe.ir/probiotix-nan-optipro-milk-powder/

2706