2737
2734
عنوان

کمک کنین نخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیدونم چرا هم بیخوابه هم شیر نمیخوره از صبح دیروزن نخوابید کلا روز 2ساعت الانم از سرشب 3بار هی ب ...

ب زور شیرش بده 

یکم راش ببر یا روی پات تکون بده

یا توی گهواره بزار بلخره میخوابه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2731

بیا از کارایی ک خونواده شوهرت کردن باهات ناراحتت کردن بگو برامون خوابت میپره عصبی میشی😂

دیگه چه کنیم بخاطر تو مجبوریم تحمل کنیم تو حرف بزنی ما بخونیم و بیدار بمونیم باهات😂

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
2740
واکسن ۱۸ماهکی واقعا سخته

حالم خیلی بده 

چن وقته استرسشو دارم

خدا کمکم کنه ان شالله

پسرم گناهه خداکنه چیزیش نشه😭😭😭😭😭😭😭😭

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
عزیزدلم منم استرس واکسن پسرمو دارم یک و نیم ماه ویگه باید ببرم‌واکسن ۱۸ ماهگیو بزنم اصن حالم بدجو ...

مامان جان آقا مهران واکسن 18 ماهگی دختر من بسیار آسون بود، البته بابت اینکه نمی تونن اذیت کنن کمی غرغر میکنن اما به صورت کلی چون بزرگ شدن و کمی متوجه میشن که چی داریم بهشون میگیم و راحت تر هم میشه سرشون رو گرم کرد خیلی بهتر بود، هم برای من و هم دوستانم راحت تر گذشت عزیزم

کسانی که تجربه هاشون رو می نویسند عمدتا سخت گذشته بهشون که تو ذهنشون مونده و دوست دارن ازش صحبت کنند وگرنه چندان سخت نبود

از واکسن های دیگه راحت تر بود

فقط تایم تون رو آزاد کنید که وقتی نمی تونه بازی کنه براش وقت بگذارید باهاش بازی کنید

من  دو روز مرخصی گرفتم و یک روز و نیم تقریبا پاش نشستم و قصه خوندم و بازی کردیم و آرام بود خدا رو شکر و بعد هم پاشد راه افتاد به خرابکاری...

براتون نوشتم که استرس نداشته باشید دوست من

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
الان خوابه البته هی وول میخوره

بچه واکسن خورده دیگه

عزیزدلم ان شالله ک تا صبح حالش خوب میشه

بیا از کارایی ک خونواده شوهرت کردن باهات ناراحتت کردن بگو برامون خوابت میپره عصبی میشی😂 دیگه چه کن ...

والا اون خودش باید یه شب تا صبح بنویسم میترسم اخراش خودم سکته کنم😂😂😂😂

والا اون خودش باید یه شب تا صبح بنویسم میترسم اخراش خودم سکته کنم😂😂😂😂

پس ولش کن راس میگی😂😂😂

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
2706