2733
2739
عنوان

بچه ها با این وضعم سرما خوردم شدید چکار کنم باردارم😷🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 35 پست
عزیزم منم واکسن نزدم زیادسرمامیخورم لازمه ک بزنیم؟؟؟

دکترم به من گفت حتما بزن واسه ایمنی خودم و بچه که تو زمستون دنیا میاد منم دو هفته پیش زدم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکترم به من گفت حتما بزن واسه ایمنی خودم و بچه که تو زمستون دنیا میاد منم دو هفته پیش زدم 

ای خدا از دست این دکترمن چرابمن نگفته خودم بهش بگم؟کجاباید بزنم؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2731
لیمو شیرین نه گلم ترش منظورمه

میدونم عشقم لیمو ترش سرشار ازقنده..فروکتوز..

بنظرم ویتامین سی بخور توش ساخارین داره برا دیابتیها ضررنداره..

نارنج پوست نارنجیشو بگیر..پوست سفیدش بمونه ها..ازوسط نصف کن بذارروی شعله گاز..دودی میشه پوستش کباب میشه بعدبخور ابشو ..خیلی خوبه

انارپخته هم عالیه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ای خدا از دست این دکترمن چرابمن نگفته خودم بهش بگم؟کجاباید بزنم؟

من رفتم دکتر آلرژی اون برام نوشت و زدم چون هم مشکل آلرژی داشتم هم میخاستم پولش رو از بیمه بگیرم با دکترت مشورت کن نمیدونم از چند هفته میشه واکسن رو زد اما داروخونه ها دارن و نیاز به نسخه نداره فقط باید سریع تزریق بشه چون یخچالیه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من رفتم دکتر آلرژی اون برام نوشت و زدم چون هم مشکل آلرژی داشتم هم میخاستم پولش رو از بیمه بگیرم با د ...

سرما هم نباید خورده باشی 

میدونم عشقم لیمو ترش سرشار ازقنده..فروکتوز.. بنظرم ویتامین سی بخور توش ساخارین داره برا دیابتیها ضر ...

جدی ؟؟ من نمیدونستم گلم ممنون ک گفتی چه جالب اینارو دوس دارم بخورم اتفاقا ممنونم خیلی مفید بود راهنماییت

2740

منم دوران بارداریم دو بار سرما خورم ، اخریش یه هفته قبل بود، ۵ شنبه هم سزارین میشم، منم دیابت بارداری دارم

رفتم دکتر شربت برم هگزین داد بهم با اموکسیلین، دفعه قبلش هم دکتر امپول پنی سیلین و برم هگزین بهم داده بود

الان دو روزه حالم خوب شده خدارو شکر

البته کدو حلوایی و چایی میخوردم و سوپ حالمو خیلی بهتر کرد

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
من دوماه قبل سرماخوردم ولی هنو ابریزش دارم گاهی و عطسه صبحگاهی.لوزه هم دارم عفونت کرده

پس بهتره حتما قبلش با پزشک مشورت کنی به هر حال واکسن هم ویروسه و باید احتیاط کرد

جدی ؟؟ من نمیدونستم گلم ممنون ک گفتی چه جالب اینارو دوس دارم بخورم اتفاقا ممنونم خیلی مفید بود راهنم ...

بله عزیزم جدی...سیب زمینی هم حتی قند داره..من خودم پدرم دیابت داره وپزشک تغذیه شون لیمو سیب زمینی رو کلا منع کردن...

خواهش میکنم گلم انشالله نی نی بسلامتی بدنیا بیاد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
بله عزیزم جدی...سیب زمینی هم حتی قند داره..من خودم پدرم دیابت داره وپزشک تغذیه شون لیمو سیب زمینی رو ...

اخی انشالله پدرتون سلامتیشو بدست بیاره بزودی😘ممنونم مهربووووون جوووووون

2706