2737
2734

همراه اول اینترنت رایگان میده که از پایانه مرزها فعال میشه و تو عراق میشه استفاده کرد 

میخواستم بدونم کسی استفاده کرده سالهای قبل ؟ چطوریه سرعتش ؟ بعد اینکه چطور فعال کنم ؟ البته خود نت توضیح داده ولی دقیق متوجه نشدم 

گفت فکر کنم اونجا پایان مرز تو وای فای مون یه سیگنالی میاد بعد باید بهش وصل بشیم اره ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
اونم از ایرانه اره؟ مثله بقیه چیزا

میگن عراق بری تو موکب ها و مسیرش فعال میشه براتون 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ایرانسل بهم داد دوسال پیش

روزی ۱۰ مگ

سرعتش هم خوب بود اماخب حجمش کمه

من باهمون هرروز به خانواده ها خبرمیدادم حتی عکس هم میفرستادم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731

من پارسال ایرانسل هر روز ده مگ میداد ااستفاده کردم یه کد بود هرروز باید میزدی امسال نمیدونم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

اپراتور به مشترکاش میده 

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
من ایرانسل بهم داد دوسال پیش روزی ۱۰ مگ سرعتش هم خوب بود اماخب حجمش کمه من باهمون هرروز به خانواد ...

اره ۱۰ مگ کمه البته مال همراه اول ننوشنته بود چقدر میده 

شما چطور فعال کردی ؟

خدمات سیکارت هاست هر کاری کردم نتونستم به وای فایشون وصل بشم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2738
اره ۱۰ مگ کمه البته مال همراه اول ننوشنته بود چقدر میده  شما چطور فعال کردی ؟

از تو ایرانسل من

تو پیشنهادات ویژه بود اما انگار امسال نیست

میگن عراق بری تو موکب ها و مسیرش فعال میشه براتون 

خب دیگه اره همه اینارو ایران متقبل میشه دیگه اینجا همه چی با زور گیر میاد باید پدر خودمونو دراریم خانواده ها واقعا سگ دو بزنن تا یه لقمه نون بتونن درارن بعد چقدر اونجا حیف و میل میشه من به عنوان یه ادمی که به سختی خانوادم تلاش میکنن و پول در میارن هر روزم همه چیو گرون میکنن اگه یک درصد این خرجا سهم من و خانوادم بوده باشه واقعا از ته دل میگن نه میبخشیم نه حلال میکنیم خیلی نامردیه بخدا

خب دیگه اره همه اینارو ایران متقبل میشه دیگه اینجا همه چی با زور گیر میاد باید پدر خودمونو دراریم خا ...

قبلا همین چیزی که شما میگین رو من تو یه تایپکی گفتم مثل شما مودبانه و معمولی بعد چهارنفری ریختن سرم خوردنم دیگه حرفی نزدم 

منم امسال چون گروهی میریم برای اینکه یکم حال و هوامون عوض بشه داریم میریم 

کاش لااقل بیمه و خرج بچه ها هزینه اش ارزون بود اینجا پول یه لباس و شیرخشک خریدن هم ندارن بعد کشورای دیگه یکی دوسال دولت تمام خرج بچه رو متقبل میشه

قبلا همین چیزی که شما میگین رو من تو یه تایپکی گفتم مثل شما مودبانه و معمولی بعد چهارنفری ریختن سرم ...

اره بخدا انقدر حرص میخورم من یکی از اشناهامون تو همین موکباس وقتی تعریف میکنه چقدر حیف و میل میکن چه دارو هایی فرستادن که اینجا مریضا له له میزنن برای همونا به جون مادرم جیگرم میسوزه دلم میخواد بمیرم خدا ازشون نگذره من شما یا اونایی که میرنو سرزنش نمیکنم واقعا نه اینم که کربلا و امام حسین و قبول ندارم نه یه سریا نیان بخونن چنین فکریو کنن نه واقعا منم دلم میخواد برم کربلا ولی نه اینجوری که همش احساس کنم دارم حق بقیه رو میخورم من ترجیح میدم بلیط بگیرم نه پیاده نه اینجوری با هواپیما یا هرچیه دیگه برم همین

اره بخدا انقدر حرص میخورم من یکی از اشناهامون تو همین موکباس وقتی تعریف میکنه چقدر حیف و میل میکن چه ...

حرف شما کاملا درسته تمام کشورا اولویت اولشون رضایت مردم خودشونه ولی اینجا هزار و یک مشکل هست و بجاش جاهای دیگه رو دارن اباد میکنن 

من همینو گفتم بعد کاربر بهم گفت خب این خرجها هم مال ایرانی هاست دیگه که برن اونجا زیارت کنن 

اگه میخواین به زلزله زده ها یا سیل زده ها کمک بشه شماها که ادعای روشنفکری دارین یا اونایی که پولدارن برن کمکشون کنن 

من گفتم اگه من خودم پول داشتم اره ولی من که پدر ندارم سرکار میرم به عنوان یه خانم و خرج مادر و برادرمو میکشم 

بعدش هم ادم اول باید خیلی از مشکلاتش حل شده باشه تا بره زیارت مثلا پول داشته باشه همین اربعین هم کل هزینه هاش رو حساب کنید یه میلیون میشه که اونم ندارن ادم باید تنش هم سالم باشه تا بتونه بره زیارت 

درکل دیگه جوابشونو ندادم ولی خیلی دلمو شکوندن گفتن تو برو عشق و حالتو بکن گفتم من ادم با ابرویی هستم و یه خانواده و زندگی معمولی دارم عشق و حال یعنی چی...واقعا متاسفم برای اون افراد من که نمیگذرم ازشون 

کسی که وضعش خوب نیس یا به هر دلیلی بودجه نداره که بلیط بخره و راحت بره باشه اونا دوس دارن برن اینجور تعداد که کم بشه تعداد موکب ها و ریخت و پاش ها کم میشه  ولی من آدمایی و میشناسم میرن که چند دهنه مغازه تو بازار و چندتا خونه دارن چه ثروتی ولی میرن و وقتی میان به جا این که از کربلا تعریف کنن از غذا هایی که تو راه میدن و کارایی که تو راه کردن تعریف میکنن  متاسفانه

2706