2733
2734

انشالا خدا به همه به قدر کافی بده. تا بوده همین بوده عزیزم.من ۹ سال دوست بودم با نامزدم تا کار و خونه و ماشینو جور کرد. ۹ سال به حرف چیزی نیستا. الانم واسه عروسی باید از جیب خرج کنه عوضش دوستم ۶ ماه دوست بود با طرفش ازدواج کرد طرفشم میلیاردر و بهترین عروسیم گرفت.یا مثلا من یسره تو مدرسه حرف میزنم‌بعد اموزشگاه بعد کلاس خصوصی بعد میام خونه ترجمه میکنم فقط چون انقدر قسط و قرض دارم واسه اینکه بتونم پول پس انداز کنم واسه جهازم واسه جشن و خرید عقدم واسه خرجای خورد و خوراکم تو خونه‌. بعد یکی تو خونه این لنگ رو اون لنگ گذاشته خونوادش ساپورتش میکنن میگن بفرما اینم‌جهیزیه اینم ماشین اینم سفر خارجی. دیگه باید سوخت و ساخت.. ایشالا اخرمون خوب باشه

دقیقا دقیقا حرف دلم همینه حتی یه کار تو زندگیم نکردم که دلبخواه خودم باشه فقط جون کندم تا بگذرونم و ...

قربونت برم غصه نخور خدا بزرگه‌ ایشالا واست یه دری باز کنه یکم به رفاه برسی😔😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا شعار ندین دیگه کسی که تو خانواده بدبخت به دنیا اومده پارتی نداشته بهترین جا درس خونده و کا ...

عزیزم من خودم تو یه خانواده پر جمعیت و فقیر به دنیااومدم ولی هیچوقت خودمو ضعیف ندونستم تو اون شلوغی که همه مسخرم میکردن درس خوندم و بدون پارتی مشغول ب کار شدم خداروشکر همیشه از خدا یه همسر خوب خواستم دعاهام مستجاب شد من شعار نمیدم میخوام بگم انسان به هر کاری قادره لازم نیس کسی مارو بلند کنه آستینتو بزن بالا و از خودت شرو کن

2731
انشالا خدا به همه به قدر کافی بده. تا بوده همین بوده عزیزم.من ۹ سال دوست بودم با نامزدم تا کار و خون ...

منم وضعم کم و بیش همینه سه ساله عروسی کردیم هنوز نصف وسایلا رو نداریم همه چی رو خودمون زحمت کشیدیم گرفتیم یه مسافرت نرفتیم لباس عید تا حالا نگرفتم همیشه هشتمون گرو نهمونه برای دل خودم هیچ کاری نمیتونم کنم حتی یه باشگاه نمیتونم برم همش کار و پس انداز و جون کندن و آخرشم هیچی نمی مونه جز غم. بعد می بینم اطرافیانم چقد بی خیال و بی زحمت زندگی می کنن و خوشن یا خانواده پولدار پشتشونه یا شوهر پولدار حتی یه روز سختی نکشیدن تو زندگی اما کیف دنیا رو می کنن

خدا کو؟؟؟؟؟ خدایی هم اگه باشه فقط واسه هموناس. امثال منو که نافمو‌ با بیچارگی بریدن

خب دیگه خدا دلش میخاد به ی یکی میده دلشم نخاد ب منوتو نمیده ..ولی ناامید نباش خداخیلی مهربونه تو ازش نخاستی از ته دل نخاستی تو بخواه موقعش که بشه بهت میده دیروزود داره صبر داشته باش..هیچ دعایی بالاتراز دعای پدرومادر گیرا نیس ازاونا بخواه که دعات کنن

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
عزیزم من خودم تو یه خانواده پر جمعیت و فقیر به دنیااومدم ولی هیچوقت خودمو ضعیف ندونستم تو اون شلوغی ...

از چی شروع کنم؟؟؟ چی می گی بابا ولم کن، منم بیکار نیستم روزی نه ساعت دارم کار می کنم چهار ساعتم رفت و برگشتمه

قربونت برم غصه نخور خدا بزرگه‌ ایشالا واست یه دری باز کنه یکم به رفاه برسی😔😘😘😘

رفاه نمیخوام همین که حسرت نکشم بسمه....

من دانشجو بودم تو آرایشگاه زیر پای هم سنای خودمو که واسه قر و فر میومدن جارو می کردم پنج سال گذشته هنوز خودم پول ندارم برم یه ابرو بردارم

هیچوقت هیچکس همه چیز باهم نداره اگه بتونی تو بطن زندگی هرکس بری می بینی همه باهم یر به یر هستین

ای بابا بسه شعار

منم هیچی نداشتم

بچه بودم مادرم رفت

ازدواج کردم خانواده شوهرم ریدن بهم حتی یه عروسی برام نگرفتن حتی تبریک بهم نگفتن

الانم هزارتا غم تو دلمه

بطن زندگی خودم از همه گندیده تره

منم وضعم کم و بیش همینه سه ساله عروسی کردیم هنوز نصف وسایلا رو نداریم همه چی رو خودمون زحمت کشیدیم گ ...

چی بگم😔خدا بهت قوت بده خدا گره از کارت به زودی زود باز کنه😔خود من از الان نگران جهازم. یه وام ازدواجه یکم‌طلا و پس انداز.تو این گرونی چیکار میتونم بکنم.خونواده نامزدم دیگه چقدر حرف نزنن لال واستن بگن عروسشون پدر مادر نیست بالا سرش. عروسشون جهاز نداره عروسشون واسه یه اذن ازدواج باید واسته دادگاه حکم بده... نمیگم حقوقم کمه ها نه. ولی خرجم‌زیاده اجاره خونه و هزینه خورد و خوراک و قبض و رفت و امد و شارژ ساختمون و...الانم خرید حلقه و خرجای سر به فلک کشیده.