2737
2739

دلم گرفته. چرا سهم من از زندگی این بود. این چه جوونی ای بود که ما داشتیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچی من خواستم نه آن میشود

هرچه خدا خواست همان میشود

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
هم دردیم

به خدا بعضیا انگار هیچ وقت غم نکشیدن به سختی نیفتادن. هر کاری دوست داشتن کردن هیچ زحمتی نکشیدن زندگی هم به کامشونه. اونوقت یکی مثه من از بچگیم بدبخت بودم جون کندم تا بتونم خودمو به جایی برسونم اما نمیشه. انگار هیج وقت قرار نیس رنگ خوشی و آرامش ببینم

اللن جوونیم وقتی پیری به چه درد میخدره 

تو اینستا میبینم چقد کیف و حال میکنن

من نه پولی دارم نه هنری  ونه اعتماد به نفسی 

نه ارث و میراثی

لطفا واسه روح مادر مهربونم صلوات بفرستین و دعا کنید خونه دار شم🌹
2740

واقعا یه چیزایی به وقتش مزه میده ،من‌هنیشه دوست داشتم تو دوران نامزدی مون ماشین داشتیم ،الان اصلا برام‌مهم‌نیست که داریم ،احساس میکنم اون موقع خیلی کیف میکردیم اگه داشتیم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

لعنت بر گرونی

دل منم خونه 

نمی تونم دیگه چیزی بخرم یعنی برام شد یه آرزو

بچه، خونه تعویض وسایل قدیمی خونه دیگه نمی تونم عوضشون کنم ای خدا 

همه روز خدا دلم گرفتس خدا لعنت کنه باعث و بانی گرونیو

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
عزیزم همش برمیگرده به انتخاب درستو نادرست بعدشم فکر نکن همه چی داره خوشبخته انسان زیاده خواهه هر چقد ...

تو رو خدا شعار ندین دیگه کسی که تو خانواده بدبخت به دنیا اومده پارتی نداشته بهترین جا درس خونده و کار کرده و بازم هیچی خوشی ای نداره چه امتخابی باید می کرده

2706