2737
2739
عنوان

شوهرم داره ميره ماموريت يك ماه،خوابم نميبره،...

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 76 پست
از محل زندگی شما تا اردبیل چقدر راهِ؟

عزيزم ما تهرانيم تقريبا ده ساعتي راهه ديگه😭😭😭

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همش شوهرم ماموریت نیستش برو خونه مادرت خواهرت با مادرشوهرت تا بیاد

نصفشو خونه مامانم اينام نصفشو خونه مادرشوهرم اينا ولي بازم سخته ديگه😭😭

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728
بنظرم با یه چیزی خودتون سر گرم کنید. اگ دوست دارید برید کلاس خیاطی . یا قالی بافی. با اینجور چیزا زن ...

جي بگم..

والا كاراي بعديش چرا ولي اين كارشو يه سوئيت دادن براي سه تاشون نميشه برم...

عزيزم من دركت ميكنم منم أوائل هروقت از شوهرم دور ميشدم شبا تا نصفه شب كارم گريه بود ولي الان بعد٦سال يكم بهتر شدم 

ما خونه خودمون يه شهر ديگس بعضي وقتا دو سه شب ميام ميمونم خونه مادرم مث الان 

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
2740
عزيزم بعد اينجا ميرن ساري بهشون خونه ميدن ولي تو اين كار دو نفر ديگه ام هستن باهم يه سوئيت دارن نميش ...

دوری سخته؛ انتظار ادکو نابود میکنه

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
اگه زیاد ماموریت میره یه بچه بیتر از تنهایی در بیای

واي نه تازه چهارماهه ازدواج كرديم سنم كمه...

خوش بگذرون بابا فیلم ببین کتاب بخون بخودت برس برو خونه اقوام پاساژگردی _ یکی از فانتزی های من این بود قبلا شوهرم یه ماه بره ماموریت مثلا یه تغییر تو خودم ایجاد کنم بیاد سورپرایز شه مثلا کم کردن وزن یا یه مثلا لیزر پوست و نمیدونم همچین چیزایی😆

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
منم خیلی وابسته شوهرم بودم الان دو ماه ک پیشم نیست دلمم خییییلی تنگ شده بعضی روزا دوس دارم بمیرم از ...

عزيزم ميفهمم بخدا انشالله بزودي زود برميگردين پيش هم😭

منم اوایل نمیتونستم خیلی دور بشم.ولی کم کم که دور شدم تونستم و چقدر الان راضی هستم که از این حالت دراومدم.وقتی این وابستگی رو نداشته باشی و از شوهرت دور باشی یک فرصت هر جفتتون پیدا میکنید که حضور هم رو تو زندگی بهتر درک کنید،و هم دلت این تنهایی رو میخواد هر از گاهی.ولی اگر وابسته باشی فقط برات عذابه

2706