2733
2734
عنوان

از مامانی خوب و با تجربه کمک فوری می خوام.(سوختگی پا بچه)

| مشاهده متن کامل بحث + 17604 بازدید | 37 پست
سلام مامانها کشاله ران پسملم سوخته 1 هفتهی میشه خوب میشه دوباره اول دونه های قامز داشت که الان خوب شده ولی هنوز قرمز ه

کلوتریمازولو همراه با تریامسینولون از امروز شروع کردم در روز چند بار استفاده بشه ؟

چند مدت خوب میشه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانها کشاله ران پسملم سوخته 1 هفتهی میشه خوب میشه دوباره اول دونه های قامز داشت که الان خوب شده ولی هنوز قرمز ه

کلوتریمازولو همراه با تریامسینولون از امروز شروع کردم در روز چند بار استفاده بشه ؟

چند مدت خوب میشه؟؟؟؟؟
دوستان چرا می زارید پاهاشون بسوزه بعد به فکر چاره هستید؟؟؟؟؟ بعد از هز بار شستشو پا حتما ضد شوختگی بزنید من موستلا خریدم یه نمونه ضدسوختگی داره یه نمونه مخصوص سوختگی .هر کی از این 2 تا استفاده کرده راضیه واقعا معرکه هستش.
2731
salam doostane aziz man ta akhare in hafte ninim miad poshake pamperz almanio az koja bekharam ke behem nazdik bashe man zafar hastam. gheimatesh cande?size nozadish mishe 2 ye ja didam ro bastash neveshte bood 3 ta 6 kiloo hamoone nozadishe? ya chize dige neveshte roo bastash ? torkesh ya arabesh chetore
پوشک پنبرز پریما اصل ترکیه سایز 2 : 80 تایی = 48000 تومان سایز 3 : 74 تایی = 48000 تومان سایز 4 : 62 تایی = 48000 تومان سایز 4+: 52 تایی = 48000 تومان سایز 5 : 48 تایی = 48000 تومان سایز 6 : 40 تایی = 48000 تومان تماس بگیرید: 09122240164
0912-2240164 پارچه نمدی شریف/پذیرش نمایندگی در شهرستان ها namadkari.blogfa.com

سلام دختر منم همين اتفاق براش افتاد از هر پمادي كه بگين  استفاده كردم كالاندولا هيدروكورتيزون همه مدل آردن زدم پوشكشو عوض كردم زينك اكسيد زدم كلتريمازول ١درصدم زدم همه اينارو هفته اي ١بار امتحان كردم تند تند عوضش كردم با صابون بچه شستمش حتي دكتر بردمش بهش يه پماد به نام colacent استفاده كردم بدتر شد موپيروسينم جواب نداد فقط پماد آد خوبش كرد هر ٣ساعت ميشورمش بعد آد ميزنم ديگه اصلا نسوخت به حدي مي سوختش كه شبا نميخوابيد حالت ساييدگي پيدا ميكرد حتما مامانا ويتامين آد امتحان كنيد اميدوارم يه كمكي كرده باشم