2733
2734

بیاین از پیشرفت بچه ها بگیم همدیگرو دلگرم کنیم.

من خیلی امیدوارم

و مطمئنم که راه درست انتخاب کردم

واقن یکی از بزرگترین آرزوهامه که دخترم انگلیسی حرف بزنه و متوجه بشه. مثل زبان مادری😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من که فعلا دخترم سه سالشه اما برای آینده ش می‌خوام بفرستمش زبان 

هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋
2738

خانما فقط بزارید بچتون کاملا زبان مادریشو یاد بگیره وقتی مطمئن شدید دیگه حرف میزنه کامل و مفاهیم را کاملا متوجه میشه میتونید با سی دی و کارتون کم کم شروع کنید 

زیر سه سال هم خیلی دیدن تی وی و اینا خوب نیست البته

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
آره نزدیک به یک ساله بیشتر از 50،60تا کلمه میگه و چن تا جمله ساده

عالیه😍🤩😍👍👍برادرزاده منم سه سال و نیمه بود کلاس زبان شروع کرد کوچولوترین عضوکلاسشون بود زن داداشم باهاش سرکلاس میرفت روپای خودش میزاشتش خوراکی براش می برد که به درسش گوش کنه😁الآن کلاس چهارمه ماشاالله تابستون چندروزی مهمونشون بودم یه رمان زبان انگلیسی آورد کنارم نشست چندصفحه شو خوند وبه راحتی ترجمه کرد گفتش که دوسال دیگه دیپلم زبان میگیره

2706