2733
2734
عنوان

برای هر حاجت مختلف اذکار اسماءالحسنی مخصوص

| مشاهده متن کامل بحث + 22857 بازدید | 120 پست

عزیزم اینا اسمای خدا هستن؟

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانما لطفا برای منم دعا کنید با کسی که دوسش دارم ازدواج کنم موانع راهمون برداشته بشن تا بتونیم ازدواج کنیم انشاالله به آبروی شما حاجت بگیرم🙏🏻😔

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
خانما لطفا برای منم دعا کنید با کسی که دوسش دارم ازدواج کنم موانع راهمون برداشته بشن تا بتونیم ازدوا ...

چله حدیث کسا بخون عزیزم

🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد🙏🏻
2740
چله حدیث کسا بخون عزیزم

مرسی عزیزم چشم حتما 🙏🏻

میشه دعام کنی حالم خوب بشه ؟ 😔

ان شاءالله خوب میشی خانوم نگران نباش غصه هم نخور خدا بزرگ و مهربان هست (این نیز بگذرد)

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
 ختم یا الله   امام علی ع فرمودند :هر کس یکصد آیه از قرآن کریم را از هر جایی از آن بخوان ...

ان شاء الله خیر ببینید

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
2706