2737
2739
عنوان

به نظرتون چيكار كنيم بچه شبيه خودمون شه😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی آینه بگیر دستت،۲۴ری خودتو بنگر😂😄

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2731
دختر من خیلی شبیهه مادرشوهرمه اما خوب به نظر خودم خوشگله مادرشوهرمم دوست دارم حس بدی ندارم

همون اصلا دوس ندارم شبيه اون شه🤯

٢٢آذر١٣٩٨ بيبى چك من مثبت شد🤰🏼۱۹ مرداد۱۳۹۹ ساعت۱۲:۵۰ دخترم جانان به دنیا اومد🤱🏼تیکرم تولد یک سالگیه فرشتمه👧🏼♥️
2738
بریزه رو فرش بعد با قاشق بده تو😑😑😑

دهنت سرویسسسسسس

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
حساس نشو  یه دفعه شکل مادر شوهرت میشه

خدا نكنه نفرين نكن😭😂😂😂😂

٢٢آذر١٣٩٨ بيبى چك من مثبت شد🤰🏼۱۹ مرداد۱۳۹۹ ساعت۱۲:۵۰ دخترم جانان به دنیا اومد🤱🏼تیکرم تولد یک سالگیه فرشتمه👧🏼♥️
جاررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررری چرا باید شبیه جاری بشه

يا خدااا😂

2706