2752
2734
عنوان

یه آپارتمان کوچولو توی میدون نامجو میدون گرگان دارم فوری برای فروش

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 41 پست
ایشالله فروش بره ولی مردم میرن پونک میخرن متری ده تومنه۱۵ سال ساخت.

عزیزم فکر کنم شما 20 سالی با دنیاعقبی.همین الان سرچ کن توی گوگل ببین قیمتاین منطقه چنده.20 سال ساخت و دارن میدن متری 11 میلیون

الهی به امید تو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو خیابون گرگان این قیمت زیاده اونم بدون پارکینگ ولی ان شالله فروش میره 

متری ۱۲ هست میدون گرگان. من ساکن همونجام. از قیمتا خبر ندارین. گرگانم همچین جای بدی نیست

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

استارتر  منم میدون گرگان میشینم خوب گذاشتین قیمت رو. منم دارم میفروشم دنبال دو خواب میگردم. کاوه هم خیابون خیلی خوبیه. امیدوارم زود فروش بره

چرا عزیزم خبر دارم برای همینم گفتم 

عجیبه. چون ما الان داریم خونمون رو عوض میکنیم پای معامله ۱۱ میلیون و نیم بستیم. میدون گرگان هم هستیم. خونه ای هم که داریم میخریم ۳ تا خیابون اون طرف تر ۱۳ معامله کردیم‌ . شاید بنگاهی ها و ما داریم اشتباه میکنیم.

پونک متری ده تومن؟؟😐😐😐 مادر دوستم ۱۸ خرید تازگیا

ما هفته پیش قولنامه کردیم عزیزم

۱۵ سال ساخت طبقه دوم بدون آسانسور متری ده تومن😊

صاحبش داشت از ایران میرفت سریع میخواست تبدیل کنه.

دلیل نمیشه چون مادر دوست شما ۱۸ خریده نرخ مصوب هنین باشه😐

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
عجیبه. چون ما الان داریم خونمون رو عوض میکنیم پای معامله ۱۱ میلیون و نیم بستیم. میدون گرگان هم هستیم ...

عزیزم بحثی نیست من نسبت به منطقه گفتم نمی ارزه و تو دیوار ارزون تر هم هست تو گرگان 

من خالم میخواست بخره بهش اون سمت گفتن قیمت مناسب هست رفت ولی خوشش نی ومد  رفت پونک چهاردیواری طبقه اول گرفت 11تومن البته بدون پارکینگ و بازسازی شده اس 

ان شالله شما به خوشی بخری و بفروشی 

عزیزم فکر کنم شما 20 سالی با دنیاعقبی.همین الان سرچ کن توی گوگل ببین قیمتاین منطقه چنده.20 سال ساخت ...

من که نگفتم گرونه یا ارزون!اصلا این منطقه رو نمیشناسم.

ما هفته پیش پونک خریدیم این قیمت. چون نرخ تقاضا تو غرب خیلی زیاده گفتم مردم ترجیح میدن برن اونور

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
ما هفته پیش قولنامه کردیم عزیزم ۱۵ سال ساخت طبقه دوم بدون آسانسور متری ده تومن😊 صاحبش داشت از ایر ...

۱خوب عزیزم مبارکتون باشه ولی شما شانس آوردین چون پونک این قیمت نیست. طرف پول لازمم بوده و اینکه آسانسور نداره. ۱۵ سال ساخت. اینها همه توی خونه تاثیر داره. خونه من ۴ سال ساخته و ایینی که خریدیم نوساز هستش.با پارکینگ انباری آسانسور تراس

[QUOTE=107308601]متری ۱۲ هست میدون گرگان. من ساکن همونجام. از قیمتا خبر ندارین. گرگانم همچین جای بدی نیست[

آخه میگه پونک 10 تومن .معلومه که جای بدی نیست عزیزم.من نمیدونم چرا آخه بعضیا به چیزی که نمیدونن واطلاع هم ندارن نظر میدن آخه جواب ندین و اظهار نظر نکنین میمیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الهی به امید تو.....
2706