2733
2734
عنوان

تجربه چاق شدن

44334 بازدید | 50 پست

سلام راستش میخواستم تجربه چاق شدنم رو بزارم من خیییلی لاغر بودم قدم 168 و وزنم 40 کیلو ب هر راهی هم فک میکردم برا چاقی از قرص و...بگیر تا شیرخشک و هرچی ک فکرشو بکنی اما وقتی ک راجبش کمی تحقیق میکردم میدیدم ضرر داره و میترسیدم بخورم و نمیخوردم .اما بالاخره یه راه سالم پیدا کردم اونم اینکه کالری شماری !!با برنامه مانکن و کرفس و بشقاب هر کدوم ک راحت ترید من با مانکن ب وزن 58کیلو رسیدم 

دیگه گفتم تجرمو در اختیارتون قرار بدم شاید بدردتون بخوره .اینطوری ن خرج زیادی داره ن واسه بدن ضرر داره و نه برگشت پذیر.من گاهی وقتی 2هزار کالری از نیاز روزانه ام هم بیشتر میخوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وااا چه طوری چه گونه

برنامه رو ک نصب کنی قد و وزنتو بزنی یه میزان کالری مورد نیاز برای اینکه وزن فعلیت ثابت بمونه بهت میده شما اگه از اون میزان بیشتر بخوری ب وزنت اضافه میشه هر چی میخوری بنویش حتی یه دونه قند

قدم 168بود وزنم پنجا هشت 

شوهرکردم ده کلیو اضافه کردمو الان مص سگ پشیمونم  الان 68

همه میگن خوشتیپی چون همش رفته تو باسنو رانو سینه  خودم حالم بد میشه ع خودم

لباس برمیدارم کمر شلو ول سینه تنگ 

ایییی خداااااا  

آنان ک میرقصند درچشم کسانی ک صدای آهنگ را نمی شنوند،همیشه دیوانه ب نظر می آیند💃

کاری مورد نیاز من 1600تا بود اما من 2500تا بعضی وقتام 4هزارتا میخوردم اولاش ذوق داشتم !!تمام تایپک های نی نی سایت رو واسه راه حل چاقی زیر و رو کردم از من میشنوید این بهترین راهه

من.میخوام مانکن نصب کنم هزینش چقدره سری قبل نصب کردم درست حسابی بلدنبودم پاک کردم

هزینه نداره 

یه ذره باهاش ور برو همه چی دستت میاد تازه میتونی وزن هدفم انتخاب کنی بهت میگه ک تا چ زمانی با چ مقدار کالری میتونی بهش برسی

2706