2737
2739
عنوان

آزمایش غربالگری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 58 پست
وای بچه ها منم خیلی میترسم دعام کنید فردجحححححححا میرم انومالی جواب آزمایش خونم خوب بوده اندتی هم خو ...

انشالله خوبه توکل بخدا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نمیدونم دقیقا چون مجردم زیاد تو بحث این آرمایشاشون شرکت نمیکنم فرستادم

خوبه جوابش عزیزم خداروشکر

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2740
دوستان غربالگری اول هفته چند انجام میشه

۱۱تا۱۳

عدد ان تی نی نی شما چند بود؟ اگر ان تی خوب بوده دیگه آز عربال دوم لازم نیست. فقط سونوش. که میگی خود ...

عددان تی ۱.۰۸بود اره خودم خواستم

عه از کجا فهمیدین؟؟ پس نفس عمه شد نقی عمه؟؟؟

اره گلم پسره نوشته تو آزمایشش مبارکه بسلامتی بیاد پیشتون

غربالکری اول با دوم کلی فرق داره،،

غربال اول سندروم داوون رو بررسی میکنه و منگلیسوم و..که بعدش همون روز باید آزمایش بدی.

ولی غربال دوم یا آنومالی چیز های دیگه رو بررسی میکنه

که مربوط به ناهنجاری هاست،مثل وضعیت دست و پا،ستون فقرات و مغز و....

این دو غربال باهم کلی فرق دارن،اگه اولی سالم باشه دلیلی نیست که دومی هم حتما مشکلی نشون نمیده.

هر چند همه چیز دست خداست،،ولی در کل این دو باهم فرق دارن

خدا جون من به بزرگیت و مهربونیت و اینکه هواموداشتی بارها و بارها پی بردم،،همینطور که با اون همه سختی و غیر ممکن ها من و عشقمو بهم رسوندی بعد چند سال،الان میدونم همین روزا ثمره عشقمون رو بهمون میدی،،من به بخشندگیت شک ندارم