2737
2734
عنوان

آز APCA سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 175908 بازدید | 1702 پست
سلام دوستان اميدوارم كسي بيادو جواب منو بده😭😭لطفا من سه تا سقط تو هفته هاي اول داشتم و عدد اپكا ...

سلام حتما آزمایش آپ کا را انجام بده و اگه کم بود حتما لنفو تراپی انجام بده تا عددش بیاد بالاتر از ۲۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید با آزمایشگاه هماهنگ کنی که ببینی توی اون هفته تزریق دارند یا نه شوهرم یک روز جلوتر رفت خون داد ...

مرسی که از تجربیاتت گفتی، من دو تا سقط داشتم و ۶ ساله دارم میرم دکتر چند روز پیش رفتم پیش دکتر سلیمانپور گفت باید این آزمایش و بدی و واقعا چون هیچ اطلاعاتی نداشتم خیلی نگران شده بودم تا پیام های شما رو خوندم و یکم آرامش گرفتم خداکنه منم جواب بگیرم،فقط من آزمایشگاه تخصصی دکتر رضایی رفتم و قراره برای لنفوتراپی هم همونجا برم و بعد داخل بیمارستان مهرگان برام تزریق کننشما کجا انجام دادید؟؟

مامان زهرا خیلی کسانی که سقط داشتند از a.p.c.a شون منفی بوده...این از یه هورمون نگهدارنده جنین هست ک ...

ببخشید عزیزم شما تزریق و کجا انجام دادید؟من دنبال یه جای مطمن و خوب میگردم فعلا که رفتم آزمایشگاه تخصصی دکتر رضایی 

2728
من ازمایشگاه تشخیص طبی شیخ بهایی دکتر جنتی پور رفتم اصفهان خیابان بزرگ مهر روبروی بیمارستان صدو ...

من دارم میرم آزمایشگاه دکتر رضایی تو خیابون شمس آبادی،به نظرت خوبه؟؟

سلاااااام...خوبی؟ ما دیروز عصر دوباره رفتیم ازمایشگاه...اقای دکتر رضایی ما را برد تو اتاق خودش و با ...

دوست عزیز شما جواب گرفتید؟منم دیروز آزمایشگاه دکتر رضایی بودم ولی من اصفهانی نیستم نمیدونم اونجا خوبه یا نه،به نظر شما مطمنه؟؟الان شما عددتون چنده و چند بار تزریق کردید؟؟من عدد ۵ هستم

منم رفتم آزمایشگاه دکتر رضایی بیمارستان مهرگان هم تزریق کردم آپکام۱۰بود الان یه پسر۲۰ماهه دارم

وای چقدر خوب،خدا حفظش کنه براتون،مرسی که گفتی خیالم یکم راحتتر شد،شما فقط همین مشکل آپکا رو داشتید؟

2738
وای چقدر خوب،خدا حفظش کنه براتون،مرسی که گفتی خیالم یکم راحتتر شد،شما فقط همین مشکل آپکا رو داشتید؟

آپکا

دوتا از سی دی مارکرا

کدوم دکتر گفت لنفو میخوای؟پیش دکتر رویا شرکت برو نظرشو بپرس

آپکا دوتا از سی دی مارکرا کدوم دکتر گفت لنفو میخوای؟پیش دکتر رویا شرکت برو نظرشو بپرس

دکتر منوچهر سلیمانپور،مطبش آمادگاهه،عدد آپکا رو ۵ بود معرفی کرد آزمایشگاه ایمن شناسی دکتر رضایی تو خیابون شمس آبادی

فرزانه جون دکتر فوق العاده ای بود...ما که عاشقش شدیم....پیدا کردن همچین ادمایی تو این دوره زمونه واق ...

سلام ملی جون من پیام هاتون رو خوندم و منم مشکلم مثل شماست apca ۵ ولی هنوز پیش دکترم نبردم دکترم اقایی زاده هست شما چه دکتریو میگی خیلی خوب بود و باهاش رفیق شدید?

سلام ملی جون من پیام هاتون رو خوندم و منم مشکلم مثل شماست apca ۵ ولی هنوز پیش دکترم نبردم دکترم اقای ...

سلام عزیزم 

چه جالب که بعد از ۱۰ سال هنوز تاپیک فعاله

من منظورم دکتر رضایی بوده که گویا ازمایشگاه جدا زده الان 

این آز مال سیستم ایمنی بدن هست از من 10 بود که دکی بهم قرص دگزا متازن و اسپرین داد از هر کدوم یک روز ...

عزیزم میدونم خیلی سال گذشته ،مشکل شما مشکل الان منە اگە امکان دارە جواب بدین، با دارو نتیجە گرفتین یا لنفوسیت؟ الان نی نی دارین؟

2706