2733
2734
عنوان

عشق یک طرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 39 پست

نه نه نه نه نه نه نه....نریا

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره اینقدر برو سمتش که برگرده

اینو میخوای بشنوی؟پس برو 

ببین ادمیزاده ماهرچقدرم بگیم نرو ولی خودت دلت بخواد بری کسی نمیتونه جلوتو بگیره تهش میشی یکی مث من

بال و پر دادن به بعضیا توهم پرواز میده^^😸✌
به نظرم سراغ آدمایی که وجودت براشون اهمیتی نداره و فقط به خاطر منافع خودشون باهاتن نرو...عشق یه طرفه ...

آخه من که برای اون نفعی نداشتم

اون خودش همه چی داشت و هرچی هم میخواست میتونس داشته باشه

2731
آخه من که برای اون نفعی نداشتم اون خودش همه چی داشت و هرچی هم میخواست میتونس داشته باشه

پس وقتی گفته برام جذابی ولی قصد ازدواج ندارم به نظر من تو هرچی خودتو بهش نزدیک تر کنی فکر میکنه ببخشیدا اینطوری میگم، کنه ای ولی یه مدت ازش دور باش اگه اومد سمتت یعنی میخوادت اگه هم نیومد که...

چرا ؟ توم همچین داستانی داشتی؟

آره من بدتر بودم تازه ولی خوبیش اینه من نرفتم سمتش من از 4ماه قبل دوستیمون کراش داشتم روش ولی خب صبر کردم اون اومد سمتم ولی الانم انکار میکنه میگ تو اومدی جلو😐😂

بال و پر دادن به بعضیا توهم پرواز میده^^😸✌
چی؟

تهش بهم نمیرسین 

بیخود عمرتو هدر میدی بعده ها با سختی فراموشش میکنی و بعد حسرت میخوری که چرا این کارارو کردی.

من باشم میزنم تو فاز بی محلی شده دو سه ماه ببینم سراغمو میگیره یا نه 

سخت ولی باید سعی کنی سه ماه نری سمتش 

2706