2737
2734
خخخ خواستم عمق فاجعه معلوم شه

افرین شفاف سازی همبنه😂😂

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من این و برداشت کردم که نشسته رو اره داره بقیه رو پاره میکنه🥺🥺🥺

شما شبیه این تفسیرهای  قران تفسیر کردی🤣

من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد وقتی از پنجره می بینم حوری(دختر بالغ همسایه) پای کمیاب ترین نارون روی زمین فقه میخواند.سهراب سپهری

حیاتی بار اولش نیست ک سوتی وحشتناک میده..شوت ترین گوینده ایه ک تو عمرم دیدم..جالبه ک هر موقع هم سوتی میده سریع معذرت خواهی میکنه و میگه من بهشون گفتم اینو ننویسین ولی نوشتن !!!!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2728
حالا من این و برداشت کردم که نشسته رو اره داره بقیه رو پاره میکنه🥺🥺🥺

من فکر کردم یعنی برگزیت اینوره انگلیس اونوره دارن شاخه رو میبرن باهم میوفتن اخرش 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2740
😂😂😂😂 تو دیگه تعطیلی 😁😂

گندش نمیکردن هیچ کس نمیفهمید این کاره عوامل نفوذیه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام