2737
2739

دیشب ب اصرار مادرشوهرم یکی دو مشت ولک یا همون زالزالک خوردم. نمیدونستم بده. از دیشب دل ذرد و کمردرد دارم. تو نت خوندم باعث سقط میشه.راسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نخ پسته مشکلی نداره‌ فقط زیاد نخور

مادرشوهرت میدونست بارداری؟؟؟؟

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
2738
آره. تازه چقدر مثلا خوشحال شد😓😓

زنیکه . . . .جنس اسنجور ادماو خوب میشناسم چند تا شکم زایده مگه نمیدونه میوه کال یا زالزالک خوب نیست تو بارداری. . .

ببین به شوهرت حتما اینو بگو الان. . .بگو مادرت اینکارو کرد مگه نمیدونه این میوه برام بده . . .بگو که تجربش از من بیشتره

حالام عب نداره مهربونم برو الان شام بخور نذار معدت زالزالک بمونه شام بخور سریعتر بری دشویی خدا بزرگه مهربونم خدا حافظ بچه ت هست بقیه هرچقدر غلط کنن نمیتونن کای بکن ن جز اینکه اتیشی که بخوان درست کنن دامن خودشونو عزیزشونو بگیره

من نمیدونم تو این ماهت چی خوبه از یه دوست مثل مادرت بپرس مهربونم

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.