2737
2739
عنوان

سوره طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 49 پست
منم التماس دعادارم برای ماهم دعاکنید

اکه قابل باشم ابجی حتما

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس واسه منم دعا کنید اگه میشه واسه حل مشکلم 

چشم عزیزم اگه قابل باشم ولی همیشه تو تاپیکام شرکت کن بعضی از اونایی وه تو ختم ها شرکت کردند دیدم بعد مدتی اومدند گفتند  حاحت روا شدند شمام همیشه باش تاپیک قبلی حاحت روایی جمعی بود بد نیست سر بزنی از دعای کاربرا فیض ببری

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
استارتر لطف کن تایپیکامو بخون واس منم دعا بزار ممنونم

یک توضیح مختصر بهم بده ابجی

2731
یک توضیح مختصر بهم بده ابجی

تایپیک مادرشوهر رو بخون عزیزم کلا زندگیم نیاز به دعا داره 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
2740
@سینوس     @هارا     @فرانک20     @مامانبزرگپانیذ   &nb ...

من با کمال میل قرائت میکنم انشالله که صلح اصلاح بین شون بوجود بیاد آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
وای خدای من  بغض کردم چقدر شما خانوم و مهربونی 😭😭😭😭

حاجتت روا عزيزم💋💋💋

ولی خیلی بهتون میاد خانم جلسه ایی باشید 😘😘😘😘😘چشم حتما سر میزنم عزیزم

😑😑😑😑 اوه خدای من ... نه ابجی میگم که عادیم😂😂😂

@باشکوه    به تگ هاتون نیازمندیم ابجی😙😙😉😂

آبجی گلم میبخشی الان پیامت رو دیدم وتازه موبایل بدست شدم😊انشاءالله بزودی حاجتروابشن دوست عزیز.من براشون میخونم.

خدا با منه و برای من کافیه  
2706