2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اصولاً جایی نمیرم ولی عید مثلا ی شب با دوستام میریم پارک چون نزدیک خونمونه تا هر ساعتی باشم مشکلی ...

من اصن مهمونی یا تولد نمیرم نمیزارن 🙄

من هروقت ازخونه برم بیرون هروقت برگردم کاری ندارن حتی ۱شب هم برگردم🤪 هم اعتمادکامل دارن هم اینکه میدونن میتونم ازخودم مراقبت کنم هم اینکه واقعاً ده روزم خونه نیام به خودم اجازه نمیدم یه قدم پاموکج بزارم برای خودم حد و حدودتعریف کردم‌

من هروقت ازخونه برم بیرون هروقت برگردم کاری ندارن حتی ۱شب هم برگردم🤪 هم اعتمادکامل دارن هم اینکه می ...

منم همینطورم ولی خوب میگن خطرناکه جامعه اینا

منم همینطورم ولی خوب میگن خطرناکه جامعه اینا

من گوشم به این حرفابدهکارنیست دیگه خانواده م عادتمو میدونن سوال جوابم نمیکنن سال پیش بادوستام رفتم جنوب نیمه راه زنگ زدم گفتم توراهم دارم میرم😂😂😂

2706