2733
2734
😂😂😂 😜برو تا به توام جون نگفتم😆

خودت برادر پدر نداری مگه؟😂😂😂😆😆😆

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگه ولی نامزدیه ک.!!این مدلا واس قدبلندای لاغرمیاد.

چن کیلویی؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731

خیلی دنباله داره دیگه ادم اذیت میشه تو لباس.مخصوصن موقع رقص.مدلش قشنگه اما بدون دنباله باشه عالیه

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.

این مدل قشنگیه ولی دایم باید یکی پشت سرت باشه دنبالتو درست کنه 

فقط برا عکاسی قشنگه 

وگرنه نود. درصد. قشنگی لباس به دنبالشه تو سالن هم دست و پا گیره

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2740

من هیکلم دقیقا همینه لباسمم این مدل دوختم ولی دنبالش همینقد بلند گفتم ولی خیاط خودش گفت کوتاهتر کن سختته موقع راه رفتنو رقص..بااینکه کوتاه کرده بود بازم سختم بود دنباله ایت خیلی بلندددده

یه صلوات مهمونم کنید💕

یه چیز بگم عزیزم برا این لباس باید یه سالن فوق العاده بزرگ بگیری

کوچیک باشه نمیتونی تکون بخوری فقط میتونی بشینی😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

درضمن موقع راه رفتن و نشستن اینجوری معلوم نیس که. یه پرده دراااااز پشتته. اینی ک میبینی اینجوری حالت گرفته چون ده نفر رفتن صاف و صوفش کردن برای عکس.

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2706