2733
2739

شوهرم با اینکه 2 سال گواهینامه گرفتم نمیزاره تنهایی بشینم شما چی کار کردین که تنهایی میزارن برین...

میگه هنوز خوب نشدی اما باید انقدر بشینم که حرفه ای شم دیگه ...شما تا حالا دور از جونتون تصادف کردین....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از اول مهر تنهایی نشستم

سال ۹۵ گواهی گرفتم ولی ننشستم رفتم تمرین با مربی ۱۲ جلسه تقریبا یک میلیون خرج کردم حرفه ایی شدم ده روز باشوهرم نشستم الان از مهر تنهایی میشینم

دیروزم دخترم تنهایی بردمش دکتر

هر روز مدرسه میبرمش

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2728

من مجرد بودم دلم‌نمیومد از ماشین پدرم استفاده کنم.خودم یه پراید ۴ سال کار خریدم و دستم حسابی روون شد خدادرو شکر اصلا تا الان تصادف نکردم و ۷ سال لون ماشینو دلشتم و پارسال عوضش کردم.اعتماد به نفس داشته باش.تمرین زیاد کن.وقتایی که خیابونا خلوت تره یا مسیرهایی که خلوت ار هست خودت تنها ماشینو بردار و برو .بعضی وقتا مردا تو رانندگیت دخالت میکنن.من الان خودم تنها مسیرهای بین شهری چند ساعته رو میرم و میام.

من امتحان و که دادم  

سرکار میرفتم 

هنوز ترس داشتم 

شوهرم مجبورم کرد تنها برم   گفت باید بری 

محل کارمم جای شلوغی بود 

رفتم 

الانم ۸ ساله خداروشکر نه زدم نه خوردم 😊

من سال 95 گواهیناممو گرفتم تا گرفتم شوهرم سوییچو میداد میگفت من اژانست نیستم بشین برو از هیچیم نترس انقدر خودم رفتم و اومدم ک ترسم ریخت تو جاده ام چن بار مجبورم کرد بشینم الان دیگه تو جاده ام من میشینم. خداروشکر تاحالا تصادفم نکردم

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱
2740
من آرزومه تنهایی بشینم والا ...

باید بری تمرین فول بشی بعد مخصوصا که از گواهی ات ۲ سال میگذره

باید پول خرج کنی

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
من مجرد بودم دلم‌نمیومد از ماشین پدرم استفاده کنم.خودم یه پراید ۴ سال کار خریدم و دستم حسابی روون شد ...

موفق باشی عزیزم

مثلا چند باری تو کوچه مون میرفتم و میومدم وقتی اون نبود تنها بودم خیلی راحت بودم ولی وقتی هست آنقدر بهم استرس میده که اصلا تمرکز ندارم

موفق باشی عزیزم  مثلا چند باری تو کوچه مون میرفتم و میومدم وقتی اون نبود تنها بودم خیلی راحت ب ...

اصلا با همسرت نرو فقط تنها

بهت استرس میده

من سال 95 گواهیناممو گرفتم تا گرفتم شوهرم سوییچو میداد میگفت من اژانست نیستم بشین برو از هیچیم نترس ...

خدارو شکر منم میگم بده من برم میگه نه ما خودمون تو رو میبریم در راستای چند تاپیک قبلیم 

من از خدام که بزاره تنها برم ولی اون نه....

2706