2737
2739

سلام خانومای عزیز

کسی آی یودی گذاشته،چطوربوده،باهاش حامله نشدین؟موقع نزدیکی دردومزاحمت نداره؟علایم جابه جاشدنش چیه؟عفونت وزخم رحم میاره یانه؟

لطفا من دوتاسزارین پشت سرهم داشتم خیلی استرس دارم مجبورم ای یودی استفاده کنم

لطفا ازتجربه هاتون بگین ممنونم

الهی خوشبختی بشه تقدیرتون...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یکساله گذاشتم تا چند ماه پیش لکه بینی داشتم تحمل کردم خداروشکر خوب شدم اصلا اذیت هم نداره 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

من ۳سالونیم داشتم اذیتی نداشت برام جز پریودای طولانی😐

برج یک دراوردم اقدامم برادومی

ولی نمیدونم چرانمیشم فک میکنم بخاطر ایودی بوده ک ۳سال بیشتر داشتم

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2738
مشکلی نداشته اصلا تاحالا برام سه ساله دارم

موقع نزدیکی احساس نمیشه؟

میگن نباید چیزای سنگین بلندکنی،درسته؟شمااصلاچیزسنگین برنداشتین

اخه من دوتابچه هام کوچکن دومیم ۱۰ماهشه مجبورم هی ورش دارم میترسم ای یو دی پایین بیاد

منم تازه گذاشتم من کلا عفونت کردم فعلا..

چند وقته گذاشتی؟عفونتت دارو نخوردی؟اگه عفونت برطرف نشه دستگاهو درمیارن؟

اخه منم دکترگفت یک ذره عفونت داری ازیترومایسین بخور،چندبسته مترونیدازول خوردم ولی بازم عفونت دارم ازامروز آزیترو شروع کردم

استارتر هیچ مشکلی نداره شماهم بزار، من نزدیک پنج ساله گذاشتم، موقع نزدیکی هیچس احساس نمیشه فقط روزای ...

ممنون،رفتم گذاشتم دقیقا اینجوریه پایین شکمم دردمیکنه البته حالازیاد فقط روزای اول زیاداذیتم کرد

قراره برم سونو ببینم خوب جاافتاده

2706