2737
2734
اخه ابجیم دکترش غیرقانونی براش قرص گذاشت تو رحمش بعد ک خونریزی افتاد رفت بیمارستان و راحت کورتاژش ک ...

دوست منم همین کار رو کرد منتها اون خودش قرص گرفت استفاده کرد بعد رفت بیمارستان

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من تاپیکتو خوندم و دلیل سقطتم میدونم ولی صبرکن دکتر نامه ختم بارداری بهت بده برو قانونی انجام ...

آخه دکتر نامه نمیده میده بذار آیودی بمونه بچه بمونه زایمان کن 

ولی ممکنه ۷۰ درصد خودبخودی سقط بشه

منتظر اتفاقات خوبم 
منم این برج میخوام اقدام کنم خیلی میترسم نشم.اخه دوبار که باردار شدم هر دودفعه با اولین اقدام گرفت م ...

توکل بر خدا ایشالا باردار میشی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
آخه دکتر نامه نمیده میده بذار آیودی بمونه بچه بمونه زایمان کن  ولی ممکنه ۷۰ درصد خودبخودی سقط ...

دکترتو عوض کن عزیزم

با چند تا دکتر مشورت کن

چند هفته ای؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
2740
یه لیوان اب زعفرون درست کن بخور .طناب بزن😔

من چهار هفته دکتر احمقم گفت قلب نداره بخور بیفته من بالای ده لیوان زعفرون و گل گاو زبان خوردم خدارو شکر نیوفتاد

یه لیوان؟ دیشب ۶ لیوان غلیظ خوردم  امروز پریدم چند بار  نمیدونم چی خوبه

یعنی حتی یذرم دردت نیومده ک امیدوار بشی چیز سنگین بلندکن بشین پاشوکن باهاش

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
2706