2737
2739
عنوان

نمیدونم بخندم یا گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶ بودم.نمیدونم.۵سال نابارور بودیم.ی دفعه اومد.بعد خودش ذفت. دوسته خوبم،حواست به خنده ها و گریه هات ...

عزیزم برات ناراحت شدم

انشالله خدا دامنتو سبز کنه

منم یه ۶هفته داشتم ناخواسته بود تو ۵ هفته متوجه شدم .تو ۶ هفته قلبش تشکیل نشد مرد😔

حکمتی توشه عزیزم

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
2728
عزیزم برات ناراحت شدم انشالله خدا دامنتو سبز کنه منم یه ۶هفته داشتم ناخواسته بود تو ۵ هفته متوجه ش ...

کاش حداقل دلم اروم بسه و بی خیال بشم.برات دعا میکنم زودی نی نی بیاد تود دلت

یه روز خواهرم مچ شوهرشو با یه زنه تو مغازه لوازم ارایشی میگیره😁😁

دعواشون میشه .شوهرش میگه من از این خانوم خواهش کردم بیاد برا تو انتخاب کنه🤣

زنه هم با دست میزنه تو سر شوهر خواهرمو میگه خاک تو سرت تو زن داشتی

یه دفعه یادش افتادم😁🤣😁🤣

2740
آره واقعا خودشم ناراحته بنظرم فک کنم میخواست با هم بخندیم.اما تو ذوغم خورد یه دفعه

شوهرمنم دقیقا اینجوریه من غافلگیر مییکنم ولی بعدش باهم میریم اونچیزی ک بخوام میخریم میگه میترسم تو سلیقه تو نتونم بخرم یا حتی شده نقدا حساب میکنه سخت نگیر همه مث هم نیستن ک ....امروز شوهرم گفت واااای شانست زد چندتا نارنگی تو ماشینه بدو بدو رفت اورد باذوق پوست کندم نصفشو گذاشتم دهنم مونده بود تو گرما خراب شدع بود ب روم نیاوردم خوردم😑گفت ب منم بده دادم گفت کوفت بخوری چحوری این از گلوت پایین رفت😂😂😂فقط نخواستم تو ذوقش بزنم

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
شوهرمنم دقیقا اینجوریه من غافلگیر مییکنم ولی بعدش باهم میریم اونچیزی ک بخوام میخریم میگه میترسم تو س ...

عزیزم😘