2733
2739
عنوان

شده تو زندگیتون کسی دلتونو بشکونه و تاوان پس بده طرف؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همسرم دلمو شکست.

امیدوارم تاوان پس نده

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2728

بله همون ناحقی و نامردی که در حق من کرد 10 برابر بدترش سر خودش اومد 

ولی رو نگو که سنگ پا قزوین . جایی منو میبینه سلام میده یا اسمم و صدا میکنه و باهام حرف میزنه ولی من نادیدش میگیرم

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 
2740
مظلوم بودی تو زندگیت گلم؟

اره خیلی بخدا ازارم ب مورچه ای هم نمیرسه به هر کی هم خوبی میکنم بهم بدی میکنه.. بجز پدر و مادرم. حتی شوهرمم قدرمو نمیدونه و گاهی اذیت میکنه گاهی هم سرش میاد بعد میاد میگه دین تو بود ولی چ فایده

آره من
اونم چه بلایی. . کمترینش علیل شدنشونه
بدترینش هم 4 بار عزا تو دوسال

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.

نه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

من سپردم به خدا هرچند اوني که بهم بد کرد اينقدر مسخره کرد که حتي نتونستم درست حسابي نفرينش کنم ..هر وقت آزاراش يادم مياد ميگم خدايا اين موجود حتي تو رو هم مسخره مي کرد ديگه خودت ميدوني و اون

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
منتظر نباش روحتو بزرگ کن بگو اون لحظه اون قدرت داشته و سواستفاده کرده بخودش مربوطه من بدی نکنم

من منتظر هیچی نیستم 

فکر کنم بد متوجه شدی 

من گفتم تو زندگیم مظلوم واقع شدم حقم زیر سواله 

اونایی که منو میشناسند میدونند اینجا نمیتونم باز بکنم و بیشتر توضیح بدم

خلاصه اینکه اصلا هم نفرین نمیکنم ولی کسی اگه بدی بهم بکنه واسش یه  بلا میاد حتما 

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 
2706