2733
2739
عنوان

بیاین موضوع آزاد بحرفیم😽

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 74 پست
من که تو روابط مشکل دارم خیلی سردم بیچاره شوهرم انقد سر این موضوع دعوا کرد خسته شده حالا من باید بیف ...

اخی....ب شوهرت بگو شرت قرمز بپوشه🤣🤣🤣

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا در واقع گند نیست ممکن گند بشه دوست پسر دوران مجردیم شماره ام گیر اورده😔

بلاکش کن خب

ک داند ب جز ذات پروردگار ک فردا چ بازی کند روزگار؟!                دلیل عضویتم سوال از حس ششم بود ک قسمت نشد هنو😐🤕                    
2731
بلاک کردم از شماره های دیگه زنگ میزنه

بدش دست پلیس فتا غلط اضافی نکنه

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
بلاک کردم از شماره های دیگه زنگ میزنه

حالا ک میبینه شوهر داری چ رویی داره

2740

[QUOTE=106996034]اصلا نمیدونم چه مرگش احمق فامیل دور شوهرمم هست[/QUOTE

عجب !!

به تو هیچ ربطی نداره پاچه گیریت شروع شد

بیخیال ....چیزی نگف ک شوخی بود 

انقدر زود ناراحت نشو عزیزم

به تو هیچ ربطی نداره پاچه گیریت شروع شد

من شغل تورو به عهده نميگيرم دوست غير محترم 

ولي ميدونم ك دوس داري 

ميشناسمت😂

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️