2777
2789
عنوان

مامانا من دیگه نمیتوننننننم😭چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 30 پست
هفت ماهشه فقط متوجه این چیزا نمیشه. ازغذاهای خودم بادست یکم دهنش میذارم میخوره ولی خب نمیشه به بچه ب ...

چرا بهش بده از غذای خودتون. یا یکم نمک بزن به غذاش شاید غذای جامد دوست داره. 

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
نه عزیزم چون شیر میخوره چیزیش نمیشه. کلا برا غذای بچه خودتو اذیت نکن. پسر من الان یه مدته شبا میل به ...

دستت درد نکنه عزیزم خیالم یکم راحت شد

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امتحان کردم اصلا میبینه غذا براش اوردم گریه میکنه!

خب پس ولش کن

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
هفت ماهشه فقط متوجه این چیزا نمیشه. ازغذاهای خودم بادست یکم دهنش میذارم میخوره ولی خب نمیشه به بچه ب ...

من از شش ماهگی بچه م نه حریره خورد نه شیرخشک نه شیر خودمو...بهش غذای که خودمون میخوردیم دادم هیچ مشکلی پیش نیومد...اتفاقا بچه ها هم مثل ادم بزرگا احتیاج به تفریح و محیط پارک دارن...اصلا چنین اشتباهی رو نکن بگو بچه ست نمیفهمه به اندازه خودشون محیط رو درک میکنن...امتحان کردنش فکرنکنم ضرری واستون داشته باشه اخرهفته ست پارکها پراز بچه و شلوغی....

محکوم به زندگی کردن
من از شش ماهگی بچه م نه حریره خورد نه شیرخشک نه شیر خودمو...بهش غذای که خودمون میخوردیم دادم هیچ مشک ...

نه عزیزم منظورم این نبود. اتفاقا خیلی بیرون و پارک میبریمش ولی حتی اینجوری هم سرشو گرم میکنم غذا نمیخوره.

ممنون

نه عزیزم منظورم این نبود. اتفاقا خیلی بیرون و پارک میبریمش ولی حتی اینجوری هم سرشو گرم میکنم غذا نمی ...

از لحاظ غذای خودتون مشکلی نداره بهش بده....چون من به بچه م دادم خداروشکر مشکلی که نداشته هنوزم نداره...

محکوم به زندگی کردن
اره یه مدت پس اگه خواست گریه کنه بهش نمیدم.ممنون😘

اوهوم نگرانش نباش😍

بعدش خوب شد بچت غذا خورد دیگه یا وزنش کم شد? ? 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
بعدش خوب شد بچت غذا خورد دیگه یا وزنش کم شد? ? 

یه مدت دیگه انقد اذیتم کرد که اگه نمیخواست دیگه بهش غذا نمیدادم اصلا به زور ندادم.بعضی روزاهم اصلااااا نمیخورد بعد دیدم درست داره با ما غذای سفره بخوره دیگه منم کم کم هرچی خودمون میخوردیم دادم خورد

یه مدت دیگه انقد اذیتم کرد که اگه نمیخواست دیگه بهش غذا نمیدادم اصلا به زور ندادم.بعضی روزاهم ...

مثلا چندوقتش بود غذای سفره دادیش یعنی با همون نمک و ادویه اینا

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

اونوقت تو اون چند ماه ک هیچی نمیخورد وزنش باید خیلی کم شده باشه دوباره برگشت به روال قبل وزنش خوب شد؟ 

ببخشید چون خیلی بابت بچم ناراحتم همش فک میکنم واسش کم میزارم

2801