2737
2734
عنوان

دیشب شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من سابقه ی دندون کشیدن زیاد دارم چون خیلی جنس دندونام بیخود بود و از ریشه داغون میشدن هر موقع دندون می کشیدم دکتر می گفت اول اینکه آب دهنت و اصلا بیرون نریز چون هر چی اینکارو بکنی باز خونریزی بیشتر میشه بعد میگفت بستنی بخور یا حالت یخ آب درست مثلا بشه مثل یخ در بهشت بعد توودهنت و اون قسمت بچرخون تا کم کم خونریزی بند بیاد برای درد هم ی مسکنهایی هست مخصوص دندونه از داروخانه بگیر اصولا بعد از کشیدن همچین دندونهایی دکترا هم  اروی عفونت میدن و هم مسکن و هم ی لیست که باید و نبایدهای بعد از کشیدن دندان توضیح داده شده به شما ندادن

2740

بعد وضعبت پلاکتهای خونت چطوره اگر خدای نکرده پلاکتت پایین باشه خونریزی دیر بند میاد چون پلاکته که خونو منعقد میکنه من ی دوره تو بارداری و بعد بارداری پلاکتام پایین بود دندونپزشک یا دندونمو جراحی می کرد یعنی بخیه میزد بعضی دیگه آمپول ویتامین k می دادند برای اکنعقاد خونه حتما برو پیش دندونپزشکت 

بیشتر واسه خونش نگرانم. ولسه درد ژلوفن بخورم خوبه؟

ژلوفن زیاد تاثیری نداره من یبار می خوردم دکتر ی قرص دیگه معرفی کرد الان دم دستم نیست وگرنه اسمشو می گفتم داروخونه ها می دونن میگم اصلا دکتر باید برات دارو می نوشت

2706