2737
2734
من انقدر تو عمرم فیلمه ترسناک دیدم که نگو ...یعنی انقدری که فیلم ترسناک دیدم فیلمه دیگه ایی ندیدم... ...

منم یه مدت فقط ترسناک میدیدم. ولی بعد ژانر معمایی خوره شدم. الانم بیوگرافی و درام میبینم. ولی کمدی و عاشقانه و اینا زیاد بهم نمیچسبه   ایلوشنیست هم ببین.  

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عاشقانه ایرانی من ممنوعه رو خیلی دوست داشتم...ایلو شنیست ترسناک که نیست؟😊

بد نبود. من زیاد دوست نداشتم. عشق های دیوونه وار بود. من به اون نمیگم عاشقی راستش یه سری آدم حال خرابببب   

آینده حتما" زیباست.🥰
2740
بد نبود. من زیاد دوست نداشتم. عشق های دیوونه وار بود. من به اون نمیگم عاشقی راستش یه سری آدم حال خرا ...

اره خوب ..ولی اخره فیلم همشون یه جوری تنبیه شدن بخاطره اشتباهاتشون..یه جورایی خوب تموم شد

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
لاست 6تا فصل داره

لاست درچخ مورده

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
لاست درچخ مورده

همون که تو یه جزیره هواپیماشون سقوط میکنه

نوشتی گمشده فکر کردم منظورت  لاسته 😀

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
همون که تو یه جزیره هواپیماشون سقوط میکنه نوشتی گمشده فکر کردم منظورت  لاسته 😀

نه لاست نیست عزیزم . گمشده همون THE MISSIING

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️