2737
2739

سلام 

پسرم ٦ سالشه و امسال رفته پيش

موردي كه هست اينه كه تك بچه بوده و دوروبرش بچه اي نبوده به جز پارك و شهربازي و... و تك نوه دو خانوادست

كمي شيطون و حرف گوش نكن و لوس شده و همين باعث شده نتونه ارتباط درستي با همكلاسياش برقرار كنه تو اين دو هفته اول مهر ٤ ٥ تا از مادرا زنگ زدن و اسم پسرمو آوردن كه پسرم بچشونو هول ميده و اينم بگم اصلا قبلا دست بزن نداره و نسبت به هم سن و سالاش ژنتيكي درشت تره مقداري ، حالا من موندم و گارد گرفتن مادرا و حس بدي دارم ازين موضوع نميدونم بايد چكار كنم توجيهشون دوست ندارم بكنم دوست ندارم بچمو انگشت نما كنن و معلمش گفت وظيفه معلم هست كه تو مدرسه تربيتش كنه و به مرور خوب ميشه رفتارش انا با نادرا بنظرتون چه رفتاري داشته باشم ؟ اونا حتما براي من گارد ميگيرن😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش حق دارن

باهاش حرف بزن متقاعدش کارش بده...انقدر بزرگ شده که متوجه حرفات بشه..

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728

نمیخوام استرس تونو زیاد کنم  ولی هل دادن  واقعا اتفاق خطرناکی ...!  پس باید حق بدیم ب مادرها  ک نگران باشن  ولی  میتونید همین شرایط رو براشون توضیح بدید  و بگید ک شما  هم نگران این موضوعید و  دارید تلاش تونو میکنید ک پسرتون  آروم تر شه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
خداییش حق دارن باهاش حرف بزن متقاعدش کارش بده...انقدر بزرگ شده که متوجه حرفات بشه..

كاش متوجه ميشد من از خدامه رفتار درست داشته باشه يعني بنظرتون حق دارن با من گارد بگيرن مگه من يادش دادم هول بده

بارها كردم حتي گاهي دعواش كردم گريه كرده و عذاب وجدان گرفتم اصلا دوست نداره حرفامو بشنوه

ببر مشاور بازی درمانگر با بازی یادش بدن عواقب کارش رو بگو هل دادن ممکنه چه اتفاقی پیش بیاره و...

ببر مشاور بازی درمانگر با بازی یادش بدن عواقب کارش رو بگو هل دادن ممکنه چه اتفاقی پیش بیاره و...

معلمش ميگه اصلا مشكل رفتاريش فقط واسه لوس شدن بيش از حدشه بمن گفت اصلا روش اسم نزار

2706