2752
2734
عنوان

دوستان خوبم کسی اینجا هست سه تا بچه داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5433 بازدید | 124 پست
پسرم تو 9 ساله . کلاس سوم دخترم 3/5 ساله و دختر ته تغاری هم 16 ماهه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منون یاس عزیز
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ریحانه جان دکتر هلاکویی که من خیلی قبولش دارم با تک فرزندی بشدت مخالفه و میگه دو و سه ایده اله
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
وای نرگس جون مبارکه، سن و جنس بچه هاتو میگی؟ سومی رو خودت خواستی؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
الینا جون اگه شزایطش رو داری بیار.من مشکل مالی اصلا ندارم ولی مشکل جسمی و روحی چرا.اقلا امادگی بچه دوم هم تو خودم نمیبینم.از طرفی دلم نمیخواد,فاصله شون زیاد شه.الان پسرم دو سال و یک ماهشه.البته بیشتر از دو تا تمیخوام.ولی اصلا تصورش برام سخته.خیلی دست تنهام.هیچ وقتی برای خودم ندارم.به پزستار فکر میکنم ولی راحت نیستم خودم و پرستار تو خونه.اونجوری هیچ پرایوسی ندارم.کارمو ول کردم کلا سردرگمم.
ستاره جون باور کن با حقوق کارمندی هم میشه دو تا بچه رو به ثمر رسوند، تک فرزندی زیاد خوب نیس
رزالین جون سن و جنس بچه هاتو میگی؟
آدرس تاپیک مامانای سه تا بچه رو میگی؟
الینا صفحه 2 تاپیک همشو گفتم
منم به سومی فک میکنم گاهی البته ... دوتا پسردارم یکی 6سال و 4ماه و دومی 2سال و چهار ماه بخدا میگم دختر میخوام اگر سومی دختر شد که شد اگه نه اینقد میزام تا دختر بشه ....
   آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2706