2733
2734

دو تا موضوع هست میخوام بهتون بگم اولی اینه بگین با این حرف حال خودمو گرفتم یا همسرمو دیشب همسرم بهم گف ج.... منم یهو گفتم اگه...بودم بلد بودم چیکار کنم همسرم دنبال دیگران نباشه ،،اینو گفتم دیگه خفه شد 

موضوع دوم اومدم خونه مامانم صبح که دلم بازشه خواهرم ۱۱ سالشه پسرمو هل داد پشت سرش خورد سرامیک خون اومد منم یدونه آروم زد رو دست آبجیم که چرا اینکارو کردی بچه ای مگه ،مامانم نفرینم کرد بچمو میزنی الهی دستت تیکه تیکه شه دلم گرفت از نفرینش😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو هردو مورد حق با خودت بود

مامانت چقد ادمفروشه میگن نوه از بچه شیرین تره مامان تو جوری رفتار کرده انگار نوه اصلا براش مهم نیست

اخه اگه بچه چیزیش میشد چی

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738

هرکی ج ن د س، بلده شوهرشو نگهداره؟؟؟ شعر نگفتی عایا!! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

حال جفتتونو گرفتي😶😶😶

در مورد دوميم شما مهمون اونجايي!درسته ك كار خيلي بدي كرده ولي خوب نبايد ميزدي خواهرتو

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706