2733
2739

خونمونو گذاشتیم فروش ‌یکماهه یه خونه دیگه خریدیم ک نصف پولشو دادیم بقیه ش مونده ک اینو بفروشیم حالا از مهلتش ده روز دیگه بیشتر نمونده واقعا دیگه اعصابم نمیکشه 

قبلش استخاره گرفتیم خیلی خوب اومد توکل ب خدا شروع کردیم حالام مشتری زیاد میاد ولی هیچی ب هیچی 

یچی بگین اروم شم 

همه روزام شده استرس استرس ک چی میشه 😔😔

هر دعا و نذریم کردم انگار بیفایده بوده خدا صدامو نمیشنوه 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله جور ميشه فقط انرژى مثبت بده بگو من مطمئنم خونه فروش ميره و پولو جور ميكنيم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2731

استخاره که ملاک نیست چون خوب اومده حتما باید انجام بدی و درست باشه 

اول خودت باید سبک سنگین میکردی ببینی میتونی یا نه 

انشالله بفروش میره و زود پولش جور میشه 

براتون صلوات میفرستم 

خوب عزیزم ریسک کردین.ما یه خونه میخواستیم بخریم ،یه خونه رو فروخته بودیم ولی چک دستمون بود

شوهرم نمیومد پا معامله.میگفت یه وقت چکه پول نشه

حالا شما هم اگه پول دستتون نیومد باید طرفو راضی کنین

2738
انشالله جور ميشه فقط انرژى مثبت بده بگو من مطمئنم خونه فروش ميره و پولو جور ميكنيم

بخدا روز و شب همینه هی دعا میکنم 

ولی بعضی وقتا خسته میشم دیگه 

به شوهرم روزای اول گفتم یکم قیمتو تغییر بده مشتری زیادتربود اونوقت حالا میگن مشتری نیستو اول مهره و اینا 

کاش ب حرفم گوش میداد

شاید مجبور شید کمی زیر قیمت بفروشید اما نشد نداره، نگران نباش

خدا از دهنت بشنوه 😭😭

ابجیمو شوهرش راحت بهمون تیکه میندازن ازین میسوزم جای اینکه یکم همدردی کنه بدتر نمک میپاشه 

2706