2733
2739

خاطره های باحالتونو تعریف کنین از سوتی های فجیع و زشتتون همه چی...

بیاین حداقل میون این همه تاپیک غم بار دلمون شاد بشه

استاد سوتی منم بقیه ادامو درمیارن🤣،من سوتی نمیدم ولی وقتی بدم ابرو و شرفم میره 😓

ی بار از در ورود فروشگاه اصرار داشتم برم بیرون🤯هی فشار میدادم در لامصبو 😓تا یکی اومد گفت خانم هل نده در خروج اونوره😠قشنگگگ اب شدم از زیر در رفتم بیرون😣😫

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

منم یه بار خونه مادرم مهمون بودم مامانم ازم پرسید ناهار چی خوردید منم اومدم بگم تن ماهی گفتم ک س ماهی😟😧😦😩 اخه بگو مادر من چکار به ناهار ماداری آخه خوب شد آبروم رفت🥴

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار داشتم پیش دوماد غیبت یه شخصی میکردم ولی نمی شناختم اون شخص فقط اسمش شنیده بودم.یهوو حرفم تموم شد شخص کناریشو نشون داد گفت این همونه من😀 یعنی دلم میخواست زمین دندون بگیرم

2738

یه بارم جلو پنجره مامانمینا دراز کشیده بودم یه وانتی بلند داد میزد منم بلند گفتم درد اونم از پشت بلند گو گفت دردتو دلت😕

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
من دوست دارم حال میده راحت میخندم. امروز یه پستی بود خیلی خندیدم.الان اومدم دیدم تعطیل شده متاسفانه ...

ممم دوست دارم ولی متاسفانه بعضیا دوست دارن بیشتر غمباد بگیرن

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹
ممم دوست دارم ولی متاسفانه بعضیا دوست دارن بیشتر غمباد بگیرن

اره کلا چند بار انگشت شمار تو این سایت مواجه شدم معلومم نیست چرا اخرش میپره.یه شب اینقدر خندیدم شوهرم. بیدار شد تعجب کرد.فکر میکرد خول شدم.امروزم پسرم خنده منو میدید فکر میکرد به اون میخندم اونم باهام میخندید.

2706