2733
2739
عنوان

خوردن ۱ فنجون قهوه تو این دوران بارداری ضرر داره بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت نداشتی خوردی؟ یا همیشه میخوردی تو بارداری اینطوری شد؟

چرا قبلش همیشه استفاده میگردم 

تو بارداری سه ماه نخوردم همسرمم درس نمیکرد ک هوس نکنم 

اون شب نمیدونم چیشد خودم رفتم درس کژدم 

اما دو ساعت بعدش بودم بیمارستان 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
چرا نخوابی؟ مگه شیرین تر از خواب بارداری داریم؟ قرص خواب بخور اصن که همشو بخوابی مگه چقدر مونده؟ 9 ه ...

اخه دیابت دارم میخوام پیاده روی کنم هم اینکه وزنم خیلی رفته بالا دکتر دعوام کرد بخاطر وزنم

2728
عادت نداشتی خوردی؟ یا همیشه میخوردی تو بارداری اینطوری شد؟

بعدم تپش میگم شما میشنوی 

قشنگ قلبم تو دهنم بود میگم طوری شده بودم ک واقعا دیگ نمیشد تحمل کرد 

تا خوده صبح هم بیدار موندم 

یادم میاد ساعت ده صبح دیک خابم گرفت 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2740
خیلی به این ربط داره که قبلا عادت غذاییت چطور بوده اگه قبلا چایی کم میخوردی بازم باید کمترش کنی

خیلی زیاد میخوردم قبلا ولی الان واس اینکه تلخم میخورم زیاد بهم نمیچسبه الان دوتا در طول روز چای میخورم

والا ما ترکا خیلی چایی خوریم حالا من کلی خودمو نگه میدارم😁

منم مثل توام اتفاقا، فقط اون خیلی کم که گفتی باحال بود😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
منم مثل توام اتفاقا، فقط اون خیلی کم که گفتی باحال بود😂😂😂😂

نوش جونت بخور والا مادرمامون انقد چای خوردن ما کج و کله دراومدیم مگه😂😂انشالله صحیح و سالم زایمان کنی

نوش جونت بخور والا مادرمامون انقد چای خوردن ما کج و کله دراومدیم مگه😂😂انشالله صحیح و سالم زایمان ک ...

مرسی عزیزم همچنین، مامانو بابای من تفریحشون چایی خوردنه، حتما هم باید باهم بخورن 😂😂 چرا ترکا انقد چای خورن من نمیدونم، ماهم خوردنی بابام کیف میکنه😂😂

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
مرسی عزیزم همچنین، مامانو بابای من تفریحشون چایی خوردنه، حتما هم باید باهم بخورن 😂😂 چرا ترکا انقد ...

اوح اوح بابای من شير سماورو کم مونده وصل کنه بخودش😂😂از اونورم ی لوله کشی ازش باید بکشیم برا wc😂😂😂

2706