2733
2734
میتونی مثال بزنی که چی نمیخره، شاید از نظر شما اون وسیله ضروری باشه ولی از نظر ایشون نباشه؟؟؟

از لباس گرفته تا خوراک و ظرفو ظروف خودش چندبرابر من خرج میکنه ها

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ببین خسیس نیست فکر کنم اقتصادی فکر میکنه و اینکه فکر میکنه چیزی که خودش لازم بدونه رو میخره 

اتفاقا هیچوقت اقتصادی فکر نمیکنه خیلی ولخرجه واسه منم خودش کیفش بکشه حتی نیاز نداشته باشم میخره اما فقط کافیه من بخوام هردفعه زده تو ذوقم منم هیچوقت چیز غیرضروری نخواستم

اتفاقا هیچوقت اقتصادی فکر نمیکنه خیلی ولخرجه واسه منم خودش کیفش بکشه حتی نیاز نداشته باشم میخره اما ...

ان شاله خدا خودش بهت بده والا منم شاغل بودم خیلی خوب بود دستم جیب خودم بود الان شاغل نیستم 

خدایا شکرت
ان شاله خدا خودش بهت بده والا منم شاغل بودم خیلی خوب بود دستم جیب خودم بود الان شاغل نیستم 

شاغل باشم بیشتر حرص میخورم چون میدونم کل درآمدصو خرج خانوادش میکنه پولای منم واسه خونه حداقل اسنطوری از اون بابت راحتترم

شاغل باشم بیشتر حرص میخورم چون میدونم کل درآمدصو خرج خانوادش میکنه پولای منم واسه خونه حداقل اسنطوری ...

من نمیدونم مردهای ما کی میخان بفهمن اولویت اول زنشونه والا نمیفهمن 

خدایا شکرت