2733
2739

خسته شدم.هعی دارم میگم تحمل کن.دو تا یک سالو نیمه از ساعت ده صبح و بیدار میشن مداااام جیغ و گریه میکنن ک بغل شون کنم.ب هیچ کاری هیچ کاری نمیرسم.اعصابم داغونه.بهترین حالت ابنه بشینم کنارشون گوشی دستم باشه در کنارش اونقد موهام رو مبکشن‌یا میپرن رو شکمم ک هفت جدم میان جلو چشمم😖.خونه ام منفجر شده.تکون نمیتونم بخورم.غذا میخوام اماده کنم براشون اونقددد گریه میکنن تا ب هق هق میفتن بعدشم کلا لب ب غذا نمیزنن

پیش کسی ام بگم میگن مادر نیستی وگرنه مشکل شون‌رو میفهمیدی!!!

حالا ای کسانی ک مادر هستید!! بلدید مادری  کنید چ رفتاری دارید اینجور وقتا؟؟بگید ما هم یاد بگیریم😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا صبرمون بده ،کوچیکن هنوز یه سال دوسال دیگه راحت میشی ولی الان میفهممت اذیتی

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738

راهش اینه از وقت خاب بزنی 

وقتی اونا خابن صبح زود غذا دو وعده ای بزاری

اسباب بازی اضافه و کوچولو ر  جلو دستشان بردار

ی لگن زیر  کابینت ظرفشویی بزار ظرفایی که وقت نداری بشوری رو بزار اونجا خابیدن بشور که ظاهر اشپزخونه حراقل حفظ بشه

همیشه رو فرشی و ملافه واسه زیر سفره داشته باشه

شادی روح پدرم دوست داشتی ی صلوات مهمونم کن😍😍😍
خدا صبرتون بده فقط ❤️ من عاشق دوتا بچه اون سنی گوگولیم ولی فقط تا زمانی که بخندن و آروم باشن😐😕😕

اذیتهاشون مهم نیست ولی نخوردن شون دیوونم کرده.وقتی ام نمیخورن عصبی میشن

2706