2737
2739
عنوان

چه تفریحاتی دارین که بهتون خوش میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 72 پست

دو هفته دیگ میرم واسه قاب

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا لنگ ظهر میخوابم .چایی میارم  با بیسکوییت با بچهام سه تایی میخوریم.سریال ترکی میبینم .بعد واسه بچهام کارتون میدارم خودم میرم تو اتاق لم میدم خوراکی هم میبرم گوشی و فضای مجازی اینستا فضولی سرک کشیدن به پیجا .با خواهرام تصویری یا صوتی حرف میزنم طولانی. قبلادم عید اینا یا وقتایی که چیزی لازم داشتم با بچهام میرفتیم بیرون بازار گردی واسشون لباس میخریدم یا برا خودم.بعدم یه چیزی میخریدم میخوردیم تو پارک .یه بار با بچهام برا اولین بار بدون شوهرم رفتیم کبابی یبارم پیتزایی به بچهام خیلی چسبید (ولی زیاد نمیرم شوهرم دوست نداره تنها برم )الان دیگه با این گرونی میلم به بازار نیست خیلی وقته نرفتم  اصلا حال ادم گرفته میشه با این قیمتا😔

سالی یبارم خانوادگی فقط منو شوهرمو بچهام میریم مسافرت خیلی حال میده فقط خودمون باشیم .

2731

میرم واسه این

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

خونه موندن روزیاددوست ندارم وآزارم میدهدمخصوصاچون بچه کوچیک دارم فقط بیرون میرم عشق میکنن وازفضالذت میبرن دوست ندارن زیادتوخونه باشن من عاشق تفریح وسرگرمی هستم باشوهرم نقطه نقطه واسم فامیل بازی میکنم خیلی خوش میگذره اگه هم دورهم جمع بشیم گل یاپوچ بازی میکنیم

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
تا لنگ ظهر میخوابم .چایی میارم  با بیسکوییت با بچهام سه تایی میخوریم.سریال ترکی میبینم .بعد واس ...

تالنگ ظهرنخواب براسلامتی مضره واینکه بعدیه مدت افسردگی میاره وشادی وکم رنگ میکنه سعی کن نهایت تا۱۰بیدلرشی دوست گلم

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2740
چقدر قشنگه شما خیلی هنرمندی خانوم😍

😍😍😍😍عزیزی گلی به هرچی علاقه داری همونو انجام بده

بذارش مهد .هم پیش هم سن و سالاشه و بازی میکنه هم تو نفس میکشی

خودمم همین فکر بودم ولی چون 2 سالشه حاضر نیست هیچ کدوم از وسایلش به کسی بده تو مهدم چند بار بردمش دیدم اذیت میشه فقط میخاد همه وسایل بقیه رو بگیره

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.