2733
2739

بار اولمه

اصلا نمیدونم چه جوریه و چی بردارم و چکار کنم 

بچه ام هم دو سال و نیمشه که نمیدونم براش چیا بردارم 

قبل اربعین انشالله میریم و برمیگردیم

با بچه کوچیک سخت نیست پیاده روی اربعین ،مواظب باش که مریض نشه ،من اصلا نمیدونم‌چی لازمه ولی دیدم هم کارای شوهرم دستکش به بار مصرف میبرن چون سرویس بهداشتی ها فوق العاده کثیفه میگن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا میتونی سبک برو 

شلوار و مانتو نخی بپوش که راحت شسته و خشک بشه که مجبورم نباشی چند دست لباس برداری

اگه پات عرق میکنه و امکان تاول زدن داره صندل نرم بپوش

التماس دعااا

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2731

خوش به سعادتت عزیزم  نایب الزیاره ما هم باش

برا بچت اگه پوشک میکنیش به اندازه کافی پوشک بردار چون اونجا فوقالعاده گرونه و لباسم به اندازه بردار و یه کالسکه محکمو راحتم بردار

کلا سعی کن فقط ضروریا رو برداری و بارت سبک باشه

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
2740

راستی هیچ چیزی بهتر از دنپایی نیست ما دنپایی طبی برداشته بودیم پاهامون یه دونه تاولم نزد و راحته راحت بودیم تازه خیلی از خود عربا دنپایی پلاستیکی برداشته بودن حتی اونایی که گرونترین کفشا رو هم پوشیده بودن نصف راه پاهاشون تاول میزد مجبور بودن دنپایی بخرن 

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3281720&slug=هرچی-ک-در-مورد-پیاده-روی-اربعین-تجربه-کردم&postId=106571561

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)