2737
2739
عنوان

بدترین مردان دنیا

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 30 پست
مگه با مردای خارجی زندگی کردی؟؟؟؟؟

نه زندگی نکردم ولی از اشنا ها و اقوام بودن کشورهای دیگه که شوهراشون خارجی بودن اروپایی و امریکایی و خیلی ملیتها دیگه اصلا اینقدر خودخواه و عقده ایی نیستن اکثرا خود ساخته هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترینشون اونایین که اینا عضو هستن اینا دیگه وضعشون خرابه

هیچ وقت نتونستم بفهممشون

آخه مگه داریم

من فکر میکنم بعضی خانما شیطنت میکنن و خودشونو جای آقایون جا میزنن

اصلا نمیتونم هضم کنم  

در این فکرم من و دانم که هرگز    مرا یارای رفتن زین قفس نیست    اگر هم مرد زندانبان بخواهد       دگر از بهر پروازم نفس نیست    
خوش به سعادت تون که از اقلیت شون قسمت تون شده والا اکثرا خیلی مشکل دارن

گاهی اوقات ایراد از تفکر خودمونه

من خونواده ای رو میشناسم که همه از خوبیه اقا میگن ولی خانمش همیشه ناراضیه  کلی باهاش صحبت کردم باور کن انقد زفتارش با شوهرش توهین امیز بود رفت مشاوره خودش تغییر کرد بعد از دو سال میگه اگه کفر نبود میگفتم شوهرمو میپزستم   ۱۵ ساله ازدواح کردن

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
2731
پس باید گفت بد وجود داشتع و دارع فقط ما بی اطلاع بودیم

اون که بله

همونطور که زن بد هم هست

ولی نه به شدتی که اینجا تعریف میکنن

اینجا دعوا با همسرشونو از زبون خودشون تعریف میکنن

پس جوری تعریف میکنن که حق با اوناست

همون ضرب المثل تنها به قاضی بری راضی برمیگردی

نه زندگی نکردم ولی از اشنا ها و اقوام بودن کشورهای دیگه که شوهراشون خارجی بودن اروپایی و امریکایی و ...

نمیدونم ، منم از مردا میترسم😢

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738

اره بدترین مردها ایرانیا هستن چون تنهابی غیرت هایی هستن که میزارن ننه و خواهر کلا خانوادشون زن و زندگیشون نابود کنه خاک برسرشون

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
دقیقا اکثرا خوب تربیت نمیشن یه جایی خوندم که اگه دیدین یه مرد با زنش مثل ملکه رفتار میکنه بدونید نوس ...

این حرف کاملا اشتباهه مثل این میمونه تو خانواده ای که خیلی خوب و باابرو هستن هیچ پسر شری وجود نداره تو فامیل ما زیادن اینطوری یابرعکس مادرو پدر کاملا خشن اما پسر کاملا احساسی 

جون مادراتووووون لایک نکنید
اره بدترین مردها ایرانیا هستن چون تنهابی غیرت هایی هستن که میزارن ننه و خواهر کلا خانوادشون زن و زند ...

دقیقا جالبه بعد از ازداج تازه برای ننه هاشون عزیز میشن 

این حرف کاملا اشتباهه مثل این میمونه تو خانواده ای که خیلی خوب و باابرو هستن هیچ پسر شری وجود نداره ...

تربیت و نوع خانواده خیلی تاثیر داره همون پسرای کلا احساسی مطمین باش تو جنبه های دیگه زندگی مشکل دارن و اینو کسی که باهاش زندگی کنه متوجه میشه

دقیقا جالبه بعد از ازداج تازه برای ننه هاشون عزیز میشن 

قبلش نه اینا خیلی حرمت والدین داشتن نه مادره پیگیر بوده پسرش چیکار میکنه اما بعد عروسی ننشون میشن اربابشون ایناهم نوکر مامی

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2706